Начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш взяв участь в селекторній нараді Одеської ОВА в режимі онлайн.

Дата: 15.11.2023 17:38

Нарада пройшла під головуванням начальника ОВА Олега Кіпера та за участі Міністра захисту довкілля та природних ресурсів КМ України Руслана Стрільця.

Важливим результатом сьогоднішнього засідання стала домовленність спільно будувати в Одеській області модулі з перероблення відходів. Керівник Одеської ОВА разом з міністром та представниками громад Одеського регіону підписали відповідний меморандум.

Вітаємо весь Березівський район, а особливо мешканців Знам’янської територіальної громади. Адже серед підписантів меморандуму і голова цієї громади Валентина Тринча.

Меморандумом визначено 7 місць розміщення підприємств переробки твердих побутових відходів: Авангард, Южне, Знам‘янка, Арциз, Подільськ, Саф’яни, Молога. До проектування та будівництва будуть залучені іноземні донори. Загальна вартість семи підприємств близько 250 млн євро. На кожному модулі, в залежності від його потужності, буде утворено від 50 до 150 нових робочих місць.

При злагодженій роботі та достатньому фінансуванні, таку інфраструктуру Одещина зможе отримати вже за півтора роки.

Джерело:https://www.facebook.com/rdaberezivska/posts/pfbi

d02YwnUVQ11TTvsGLBf9yB4biGDbQU1gWUGrgsRQ3B8PyaD9pmhxGtWwpX4T54hdvTql