Миколаївська селищна рада
Одеська область, Березівський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Шановні жителі громади! Інформую про роботу протягом двох тижнів з 30.10. по 10.11.2023р.

Дата: 14.11.2023 17:41
Кількість переглядів: 29

Шановні жителі громади!

Інформую про роботу протягом двох тижнів з 30.10. по 10.11.2023р.

Допомога ЗСУ

✅Перераховано кошти в сумі 11 500 тис. грн. на придбання запчастин для екскаваторів JCB 3 CX та JCB 4 CX землякам - військовим Збройних Сил України В/Ч А4622 (окремій інженерно-позиційній роті) зібрані у ході благодійних заходів з нагоди 32-ї річниці Незалежності України в Миколаївці.

✅Надано співфінансування кошти в сумі 7000 тис. грн. на підтримку об'єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють».

Гуманітарна допомога

✅ З 08 по 10 листопада головою Координаційного гуманітарного штабу селищної ради Наталею Подлесною та заступником голови штабу Оксаною Кідготко для внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території селищної ради передано 85 продуктових наборів та 5 наборів одягу для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб віком 7-8 років – 3 набори та 13-14 років – 2 набори, для місць компактного проживання надано 2 набори посуду та 30 чашок.

Це стало можливим завдяки налагодженій співпраці Миколаївської селищної ради з Координаційним гуманітарним штабом Одеської області.

Благоустрій

✅Тривають роботи з благоустрою та підтримання належного санітарного стану в селищі Миколаївка та населених пунктах громади. В смт Миколаївка проводяться роботи з встановлення нової огорожі на Дмитрівському кладовищі.

В с. Антонюки продовжено роботи по прибиранню прилеглих територій біля закладів старостинського округу, території кладовища.

В с. Романівка продовжено роботу по прибиранню території біля сільського клубу, продовжено роботу по прибиранню території біля сільського клубу та на узбіччях доріг.

В с. Амбарів продовжено роботу по прибиранню території закладів старостинського округу, території дитячого майданчика.

В с. Ульяновка продовжуються роботи з викошування трави та прибирання на кладовищі.

В с. Новопетрівка вирубано поросль та скошено траву на узбіччях дороги по вул. Благовіщенська (від сільгосптехніки до контори), скошено траву на узбіччях дороги до кладовища. У с. Гвоздівка скошено траву біля пам’ятника загиблим воїнам у роки Другої світової війни. В с. Переселенці скошено траву біля хреста на в’їзді в село.

Продовжуються роботи по вирубці кущів та чагарників на узбіччі дороги між с. Василівка та с. Софіївка.

В с. Олексіївка розчищено дві водостічні канави біля адмінбудинку старостинського округу та по вул. Центральній.

✅КП «Миколаївське» 31.10.2023р. проведено ремонтні роботи водогону в с. Переселенці. З 02.11.2023р. по 06.11.2023р. проведено ремонтні роботи центрального водогону в смт Миколаївка по вул. В. Карпішина – замінено 55 м труби та встановлено запірну арматуру. 02.11. та 03.11.2023р. проведено ремонтні роботи водогону по вул. Центральна в смт Миколаївка. 07.11.2023р. Розпочато ремонтні роботи водогону. в смт Миколаївка по вул. Вишнева.

08.11.2023р. проведено ремонтні роботи водогону в с. Амбарів, ліквідовано два прориви.

Структурні підрозділи селищної ради

✅В апараті селищної ради продовжується робота, спрямована на вирішення важливих життєво необхідних питань громади та громадян, надання різнопланових послуг. Протягом звітного періоду зареєстровано: 103 - вхідних документів; 20 - заяв громадян; 147 - вихідних документів. Підготовлено та видан о - 113 довідок різного характеру, у т.ч. – 55 довідок старостинськими округами. На особистому та виїзному прийомах громадян посадовими особами селищної ради надано 21 усне роз’яснення мешканцям громади.

30 жовтня голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко та начальник відділу соціального захисту населення селищної ради Наталя Подлесна взяли участь у онлайн - засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення при Одеській обласній державній (військовій) адміністрації.

Основне питання порядку денного-моніторинг Одеської ОДА (ОВА) щодо готовності місць компактного проживання для внутрішньо переміщених осіб.

31 жовтня голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко та головний спеціаліст відділу соціально – економічного розвитку, комунальної власності, житлово – комунального господарства, архітектури, транспорту та благоустрою Миколаївської селищної ради Вероніка Балановська зустрілися в онлайн – форматі з іноземним інвестором.

Онлайн - зустріч відбулася завдяки співпраці селищної ради з Агенцією регіонального розвитку Одеської області та участі Миколаївської громади у міжнародному онлайн - форумі Reconstruction of Ukraine (Відновлення України), що був організований Торгово-промисловою палатою Італії 24-26 жовтня.

У ході зустрічі обговорено налагодження співпраці з іноземними інвесторами щодо залучення інвестиційних коштів, грантового фінансування, пошуку донорів та інвесторів для капітального ремонту водопровідних мереж у населених пунктах Миколаївської громади та встановлення сучасного обладнання.

07 листопада голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко, генеральний директор КНП «Миколаївська лікарня» Валентина Вовченко та медичний персонал закладу в Березівській РВА взяли участь у черговій робочій зустрічі з керівництвом Березівської міської ради та КНП «Березівська міська лікарня» , яку провів начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш, в рамках заходів впровадження медичної реформи в Березівському районі. На порядку денному хід реорганізації КНП «Миколаївська лікарня» шляхом приєднання до КНП «Березівська центральна міська лікарня» та створенням в подальшому на базі колишньої лікарні окремого відділення для безперервного надання медичних послуг населенню Миколаївської громади.

09 листопада голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко провів чергову нараду з керівниками комунальних закладів та установ, начальниками відділів і старостами старостинських округів Миколаївської селищної ради за участі начальника Миколаївської ДПІ Головного управління ДПС в Одеській області Л.М. Старник з важливих питань життєдіяльності Миколаївської громади.

У ході наради детально розглянуто та обговорено питання сплати податків і зборів до бюджету Миколаївської селищної ради за 10 місяців 2023р.

Також у ході наради обговорено проблемні питання щодо дотримання вимог опалювального сезону до об’єктів житлово-комунального господарства та соціально-культурної сфери Миколаївської селищної ради в осінньо-зимовий період 2023-2024 років; хід робіт з благоустрою в селищі Миколаївка та населених пунктах громади;

роботу з внутрішньо переміщеними особами протягом поточного року.

За підсумками наради головою Миколаївської селищної ради надано відповідні доручення.

09 листопада секретар Миколаївської селищної ради Галина Козаченко, старости старостинських округів взяли участь у онлайн – тренінгу на тему: «Забезпечення діяльності інституту старости в умовах правового режиму воєнного стану», що був організований Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» спільно з Полтавським обласним регіональним центром підвищення кваліфікації.

Фінансовим відділом протягом звітного періоду проводився моніторинг надходження та виконання планових показників виконання доходів по Миколаївській селищній раді.

Щоденно проводиться робота з боржниками та платниками податків, що зареєстровані на території Миколаївській селищної ради, а також платниками податків, що провадять свою діяльність в межах Миколаївської селищної ради.

Ведеться моніторинг ФОП щодо сплати єдиного та акцизного податків.

Постійно проводиться співпраця з податковою по врегулюванню питання сплати податків.

Ведеться моніторинг сплати орендної плати з фізичних осіб, в телефонному режимі проводиться робота з ФО щодо сплати.

Триває зібрання інформації з касирів старостинських округів щодо сплати земельного податку на території Миколаївської селищної ради.

Продовжується робота по плануванню бюджету на 2024 рік, проводяться розрахунки по заробітній платі, житлово-комунальних послугах та інших захищених статей видатків селищного бюджету по бюджетним установам Миколаївської селищної ради.

Станом на 10.11.2023р. заборгованість з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та з оплати за житлово-комунальні послуги, що фінансуються з місцевого бюджету відсутня.

Відділом земельних відносин, екології та використання природних ресурсів видавалися довідки громадянам про членство в особистому селянському господарстві для надання до центру зайнятості з метою реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу. Спеціалістами відділу продовжується робота щодо сплати земельного податку та орендної плати за землю юридичними та фізичними особами за 2023 рік.

Надавалися роз’яснення користувачам та власникам земельних ділянок щодо плати земельного податку та мінімального податкового зобов’язання. Надавалася необхідна інформація для нарахування плати за землю при укладенні договорів оренди, а також для коригування орендної плати відповідно до змін нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Головним спеціалістом відділу проводилися обстеження самовільно зайнятих земельних ділянок на території громади.

Начальником відділу та головним спеціалістом відділу спільно з працівниками поліції та спеціалістом Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу (Миколаївської та Одеської області) проводилися обстеження розорювання земель прибережної захисної смуги річки Стовбова.

Відділом соціального захисту населення селищної ради прийнято заяви на отримання компенсації за безоплатне розміщення внутрішньо переміщених осіб. Продовжується формування бази УБД після 04.02.2022р. та формування списків громадян (категорія 80+).

Службою у справах дітей селищної ради проведено 2 профілактичних бесіди з батьками щодо належного виховання дітей та належного виконання батьківських обов’язків. Підготовлено 5 індивідуальних планів соціального захисту на дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування; 8 індивідуальних планів соціального захисту на дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Здійснено обстеження умов проживання та виховання 7 дітей, які виховуються у 3 сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах.

До ЦНАПУ звернулося 229 замовників для отримання адміністративних послуг, із них надано 183 адмінпослуг, в тому числі:

- паспортні послуги – 0;

- послуги, пов’язані з державною реєстрацією бізнесу та громадських формувань - 14;

- послуги, пов’язані з реєстрацією нерухомого майна –77;

- послуги соціального характеру – 39;

- послуги у сфері регулювання земельних відносин – 18;

- послуги у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб –35;

- послуги, пов’язані із соціально-економічним розвитком –0.

Охорона здоров'я

✅В галузі охорони здоров’я лікувальний заклад КНП «Миколаївська лікарня» працює у штатному режимі.

Протягом двох тижнів до лікарні звернувся за наданням послуг 801 пацієнт.

На амбулаторному лікуванні перебувало 276 пацієнтів.

На стаціонарному лікуванні у загальному відділенні перебувало 18 пацієнтів.

Проведено 10 виїздів мобільною медичною бригадою. Оглянуто 72 людини.

КНП «Миколаївська лікарня» підготовлене до опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2023-2024 років.

Соціальний захист

✅Центром надання соціальних послуг селищної ради за місцем проживання охоплено 45 осіб, надано 1288 послуг. У відділенні надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання проживає 21 особа, з них 7 внутрішньо переміщені особи, надано 2058 соціальних послуг.

Соціальна робота з дітьми та молоддю. На обліку перебуває 35 сімей/осіб, в яких виховується 85 дітей. Фахівцями надавалися соціальні послуги сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах відповідно до державних стандартів, зокрема: соціальний супровід, консультування, соціальна профілактика, представництво інтересів, натуральна допомога. За звітний період надано 39 соціальних послуг.

Центр надання соціальних послуг до опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2023-2024 років підготовлений, закуплено вугілля та дрова.

Освіта

✅ В період з 30.10.2023 по 10.11.2023 р. відділом освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради була проведена наступна робота: триває очне навчання в закладах загальної середньої освіти (803 учнів), позашкільної освіти (314 учнів); в очному форматі працює Миколаївський ЗДО «Сонечко», дошкільні підрозділи Олексіївського, Антонюківського та Ульяновського ЗЗСО. Дошкільною освітою охоплено 123 вихованців.

В період з 01 по 03 листопада в закладах освіти громади відбулися урочистості з нагоди початку ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та був проведений І (шкільний) етап конкурсу за завданнями, підготовленими педагогічними працівниками закладів.

31 жовтня учні закладів освіти приєдналися до всеукраїнського онлайн-уроку із кібербезпеки, який проводив Інститут спеціального зв'язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського та Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України.

08 листопада начальник відділу ОКМС взяла участь у форумі «Відновлення та розвиток людського капіталу Одеської області: освіта»; 10 листопада - в онлайн-зустрічі, організованою управлінням Державної служби якості освіти у рамках «Тижня якості освіти-2023», тема - «Моніторингове дослідження – дієва процедура для забезпечення якості освіти на відповідній території».

Забезпечено виконання контрольних документів та подання до Департаменту освіти і науки таблиці «DashBoard»; протягом звітного періоду зареєстровано 46 вхідних документів та 23 вихідних; продовжується робота щодо організації дозвілля молоді. Забезпечено функціонування спортивно – молодіжного клубу.

05 листопада в Миколаївці відбувся дитячий турнір з міні-футболу, присвячений пам`яті Івана Шаповалова.

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Миколаївської селищної ради продовжує працювати в звичному режимі. Фахівці ІРЦ продовжують надавати консультації батькам дітей з особливими освітніми потребами, педагогічним працівникам, учасникам команд супроводу закладів освіти щодо організації інклюзивного навчання, супроводу осіб з особливими освітніми потребами.

Котелені закладів освіти та культури до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років підготовлені, завезено вугілля та дрова.

Протипожежна безпека

✅З 30.10. по 10.11.2023р. на території Миколаївської громади сталося 6 пожеж: 30.10.2023р. загоряння сухої рослинності за межами с.Ульяновка. 30.10.2023р. загоряння сухої рослинності за межами с.Дружелюбівка. В результаті пожеж матеріального збитку не завдано.

04.11.2023р. загоряння автомобіля DAF смт Миколаївка по вул. Центральна, в результаті пожежі загиблих та постраждалих немає.

07.11.2023р. загоряння сухої рослинності за межами смт Миколаївка; 09.11.2023р. загоряння сухої за межами смт Миколаївка; 09.11.2023р. загоряння сухої рослинності за межами с. Софіївка. В результаті пожеж матеріального збитку не завдано.

Дякую за сумлінну і відповідальну роботу усім, хто підтримує життєдіяльність громади: аграріям, медикам, освітянам, культпрацівникам, комунальному підприємству, підприємцям, волонтерам.

Голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь