Миколаївська селищна рада
Одеська область, Березівський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проведено нараду з важливих питань життєдіяльності громади

Дата: 09.11.2023 23:50
Кількість переглядів: 40

09 листопада голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко провів чергову нараду з керівниками комунальних закладів та установ, начальниками відділів і старостами старостинських округів Миколаївської селищної ради за участі начальника Миколаївської ДПІ Головного управління ДПС в Одеській області Л.М. Старник з важливих питань життєдіяльності Миколаївської громади.

У ході наради детально розглянуто та обговорено питання сплати податків і зборів до бюджету Миколаївської селищної ради за 10 місяців 2023р.

Саме місцеві податки і збори, є одним із основних джерел спроможності громади щодо забезпечення виплати заробітної плати працівникам та оплати за житлово-комунальні послуги бюджетних установ, виплати соціальних гарантій населенню громади та надання матеріальної допомоги на лікування, допомоги жителям громади, які опинилися у складних життєвих обставинах, прибирання та благоустрою населених пунктів громади. Усе це напряму залежать від вчасно сплачених податків жителями громади, підприємствами, організаціями та установами, що здійснюють свою діяльність на території Миколаївської селищної ради.

Це також фінансовий ресурс, який при ефективному використанні дозволяє вирішувати важливі нагальні питання соціально-економічного розвитку, реалізації соціально-важливих інвестиційних проєктів та фінансове забезпечення затверджених селищною радою програм і проєктів.

Також на нараді детально обговорили нагальні питання стосовно аналізу діючих ставок плати за землю та наявності нормативних документів, стан сплати орендної плати та земельного податку платниками земельних ділянок.

За результатами обговорення головою Миколаївської селищної ради надано доручення відповідним посадовим особам стосовно вжиття всіх необхідних заходів щодо мобілізації сплати податків та зборів з метою безумовного і повного наповнення селищного бюджету.

Також у ході наради обговорено проблемні питання щодо дотримання вимог опалювального сезону до об’єктів житлово-комунального господарства та соціально-культурної сфери Миколаївської селищної ради в осінньо-зимовий період 2023-2024 років; хід робіт з благоустрою в селищі Миколаївка та населених пунктах громади.

Про роботу з внутрішньо переміщеними особами протягом поточного року доповідала начальник відділу соціального захисту селищної ради Наталя Подлесна.

Зокрема Н. Подлесна зазначила, що селищною радою постійно проводиться робота щодо забезпечення ВПО необхідними засобами. По даному питанню налагоджена тісна співпраця Координаційного гуманітарного штабу селищної ради з Координаційним гуманітарним штабом Одеської області, Координаційним гуманітарним штабом при Березівській РВА.

У вересні 2023 року за рахунок коштів місцевого бюджету були закуплені продовольчі товари на загальну суму 25,3 тис. грн. для формування 100 продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб.

З метою надання допомоги внутрішньо переміщеним особам між Миколаївською селищною радою та Благодійним Фондом «Добрий Самарянин» було укладено меморандум про співпрацю та партнертсво, в межах співпраці було надано 87 продуктових наборів для ВПО.

Згідно постанови КМУ від 19.03.2022 № 333 «Про затвердження витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період дії воєнного стану» з початку повномасштабного вторгнення до селищної ради було подано 295 заяв на відшкодування за безоплатне розміщення ВПО на загальну суму 539,3 тис. грн.

Для розміщення вимушених переселенців, які не мають інших місць для проживання, на базі колишнього терапевтичного відділення КНП «Миколаївська лікарня» створені місця тимчасового перебування (МКП) на 20 місць та при Центрі надання соціальних посуг – 7 місць для осіб, які не здатні до самообслуговування.

Станом на 08.11.2023р. у зазначених місцях проживають 18 осіб, 11 у МКП при лікарні та 7 осіб у ЦНСП. Внутрішньо переміщені особи які проживають у МКП забезпечуються безоплатним проживанням, продуктами харчування та різними засобами гігієни. Для забезпечення їх безоплатним харчуванням з місцевого бюджету виділено 120,0 тис. грн.

Всебічна підтримка внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Миколаївської громади продовжуватиметься і надалі.

За підсумками наради головою Миколаївської селищної ради надано відповідні доручення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь