Начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш з робочим візитом відвідав Іванівську територіальну громаду Березівського району Одеської області.

Дата: 09.11.2023 23:37

Основна мета візиту участь в дуже важливій для Іванівської громади події- відкритті поліцейської станції громади та представленні поліцейського громади. На цій посаді працюватиме старший лейтенант поліції Денис Тихонов.

Впевнені, що з відкриттям поліцейської станції люди, які проживають в Іванівській селищній громаді будуть більш захищені, матимуть безпосередній доступ з будь-яким питанням до поліції, де на них оперативно будуть реагувати.

Громадою створено для поліцейського громади всі умови для виконання поставлених завдань, в тому числі придбала новий службовий автомобіль. В добру путь!

В ході робочого візиту в Іванівську громаду Віталій Лабуш провів зустріч з головою громади віктором Лобачем. На зустрічі було обговорено питання розвитку економіки, підтримки внутрішньо переміщених осіб і соціально незахищених громадян, питання медичного забезпечення, реабілітації військових, питання освіти та захисту дітей тощо. Також визначено проєкти, які реалізуватимуться у поточному та наступному роках, окреслено ряд існуючих проблем та обговорено можливі шляхи їх вирішення.

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Джерело:https://www.facebook.com/rdaberezivska/posts/pfbi

d0Uns9StUe2WHvT2as1EQDfBH4izZovs8xqaYTGPmzErnGfY139UbFnz9z1nAM1xh8l