Спецпогашення нової марки із серії “Героїчні професії”

Дата: 01.11.2023 23:59

Сьогодні до Дня залізничника за участі заступника голови Одеської обласної військової адміністрації, Сергія Кропиви відбулося спецпогашення нової марки із серії «Героїчні професії», яка присвячена залізничникам під назвою «Залізні люди».
«Марка, яку сьогодні ми з вами бачимо, є так званою «історією в мініатюрі», що навіки залишиться в пам’яті українців. Дякуємо вам за ту роботу, що ви виконуєте з великою відданістю та високим рівнем майстерності. Ви – справжні герої сучасності. Залізні люди! Але з добрим серцем», – звернувся до працівників залізниці Сергій Кропива.
Завершуючи, заступник голови підкреслив, що нова поштова марка не лише символ визнання та поваги, але і нагадування про важливу роль цієї професії у нашому суспільстві.

Тож працюємо разом для нашої перемоги!

Джерело:https://oda.od.gov.ua/speczpogashennya-novoyi-marky-iz-seriyi-geroyichni-profesiyi/