Онлайн-зустріч з іноземним інвестором

Дата: 31.10.2023 17:12

Сьогодні голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко та головний спеціаліст відділу соціально – економічного розвитку, комунальної власності, житлово – комунального господарства, архітектури, транспорту та благоустрою Миколаївської селищної ради Вероніка Балановська зустрілися в онлайн – форматі з іноземним інвестором.

Онлайн - зустріч відбулася завдяки співпраці селищної ради з Агенція регіонального розвитку Одеської області та участі Миколаївської громади у міжнародному онлайн - форумі Reconstruction of Ukraine (Відновлення України), що був організований Торгово-промисловою палатою Італії 24-26 жовтня.

У ході сьогоднішньої зустрічі обговорено налагодження співпраці з іноземними інвесторами щодо залучення інвестиційних коштів, грантового фінансування, пошуку донорів та інвесторів для капітального ремонту водопровідних мереж у населених пунктах Миколаївської громади та встановлення сучасного обладнання.