У Миколаївській громаді проведено День благоустрою територій населених пунктів

Дата: 31.10.2023 16:45

В рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля», з метою забезпечення утримання території населених пунктів територіальної громади у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, поліпшення екологічного стану та естетичного вигляду, 27 жовтня у Миколаївській громаді було проведено День благоустрою територій населених пунктів.

В заходах із прибирання та приведення до належного санітарного стану територій населених пунктів взяли активну участь працівники селищної ради, працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту, учні та працівники закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, КУ «ІРЦ», культури Миколаївської селищної ради, установ та організацій, небайдужі жителі громади.

Чистота громади – справа спільна для всіх і кожного.

Дякуємо усім, хто намагається всіляко покращити благоустрій та чистоту навколишнього середовища у громаді.