Миколаївська селищна рада
Одеська область, Березівський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Шановні жителі громади! Інформую про роботу протягом двох тижнів з 16.10. по 27.10.2023р.

Дата: 30.10.2023 23:31
Кількість переглядів: 25

Шановні жителі громади!

Інформую про роботу протягом двох тижнів з 16.10. по 27.10.2023р.

 

Гуманітарна допомога

✅ 16 та 24 жовтня, у рамках співпраці Миколаївської селищної ради з Благодійним Фондом «Добрий Самарянин», продовжено видачу гуманітарної допомоги - продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території Миколаївської селищної ради.

 

Благоустрій

✅Тривають роботи з благоустрою та підтримання належного санітарного стану в селищі Миколаївка та населених пунктах громади. В смт Миколаївка викошено траву та поросль на узбіччях дороги від нижньої автозаправки до колишнього аеродрому. Проведено ремонтні роботи у «Сквері Пам’яті» біля пам’ятного знака «Пам’яті невинно убієнних». Встановлено огорожу біля господарського двору адмінбудівлі селищної ради. Проводяться підготовчі роботи до встановлення огорожі на Дмитрівському кладовищі. Прокопано водостічну канаву у селі Софіївка.  

В с. Антонюки продовжено роботи по прибиранню прилеглих територій біля закладів старостинського округу, території кладовища.

В с. Романівка продовжено роботу по прибиранню території біля сільського клубу, продовжено роботу по прибиранню території  біля сільського клубу та на узбіччях  доріг.

В с. Амбарів продовжено роботу по прибиранню території закладів старостинського округу, території парку.

В с. Ульяновка скошено траву, вирубано кущі та прибрано сухостій на кладовищі.

Прибирано узбіччя дороги по вул. Благовіщенська в с. Новопетрівка (скошування сухої трави, загрібання та вивіз) Проведено прибирання прилеглих територій  Новопетрівського старостинського округу (загрібання та вивіз листя) біля пам’ятників, які розташовані на території старостинського округу

Продовжуються роботи з вирубки кущів та чагарників на узбіччі  дороги  між  селами Василівка  та  Софіївка.

Проведено роботи з прибирання сміття, залишків будівельних матеріалів, землі на  території прилеглій до Василівського будинку культури. Розпочато роботи з вивозу сміття та планування території в центрі села Василівка.

 

✅КП «Миколаївське» 17.10.2023р. проведено ремонтні роботи водогону в смт Миколаївка по вул. Шкільна, 19.10.2023р. по вул. І.Франка та вул. Козацька.

23.10.2023р. проведено ремонтні роботи водогону в смт Миколаївка по вул. Шкільна, замінено водяний насос по вул. Молодіжна (пожежне ДЕПО)  та водяний насос по вул. Слобідська.

 

Структурні підрозділи селищної ради

✅В апараті селищної ради продовжується робота, спрямована на вирішення важливих життєво необхідних питань громади та громадян, надання різнопланових послуг. Протягом звітного періоду зареєстровано: 141 - вхідних документів; 13 - заяв громадян; 104 - вихідних документів. Підготовлено та видано - 176 довідок різного характеру, у т.ч. – 50 довідок старостинськими округами. На особистому та виїзному прийомах громадян посадовими особами селищної ради надано 30 усних роз’яснень мешканцям громади.

16 жовтня, у рамках співпраці Миколаївської селищної ради з Благодійним Фондом «Добрий Самарянин», продовжено видачу гуманітарної допомоги - продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території Миколаївської селищної ради.

17 жовтня голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко в Березівській РВА взяв участь в селекторній онлайн - нараді організованій Департаментом охорони здоров’я Одеської ОВА в режимі онлайн. Тема наради: «Основа для планування розвитку лікарень та залучення інвестицій». Розглядалися також загальні питання напрямку охорони здоров’я та оптимальної організації медичної мережі області.

18 жовтня з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, у Миколаївській громаді відбувся круглий стіл на тему: «Взаємодія суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми». вчинені з метою експлуатації, з використанням обману, шантажу чи уразливого стану особи.

Захід проведено фахівцем із соціальної роботи ЦНСП Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області Євгенією Толстовою. У ньому взяли участь начальник Березівського районного сектору філії №3 Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Олексій Мазарак, завідувачка сектору Миколаївського бюро правової допомоги Людмила Капустян. Учасники круглого столу обговорили питання співпраці з протидії торгівлі людьми на місцевому рівні, прийняли рішення щодо проведення превентивних заходів та посилення поінформованості мешканців громади з даного питання.

18 жовтня, у рамках третього етапу в Україні реформи, що стосується перезавантаження медичної галузі відбулася робоча зустріч голови Миколаївської селищної ради Віктора Купченка, депутатів селищної ради з лікарями та трудовим колективом КНП «Миколаївська лікарня». Під час зустрічі, йшлося про реформування, матеріально-технічну базу, кадровий потенціал медичного закладу та відповідність визначеним напрямкам, первинну і вторинну ланку медичної допомоги.

20 жовтня відбулося відбулося пленарне засідання позачергової XXX сесії Миколаївської селищної ради VIII скликання. В його роботі взяли участь депутати селищної ради,старости старостинських округів, керівники структурних підрозділів селищної ради. Зокрема депутати прийняли рішення про встановлення вартості харчування учнів закладів загальної середньої освіти, вихованців дошкільних підрозділів та ЗДО Миколаївської селищної ради на 2023 рік. -  вдвічі збільшено вартість харчування для учнів закладів загальної середньої освіти з 24 грн до 50 грн на одну дитину, а також для вихованців ЗДО. Також одноразовим безкоштовним харчуванням забезпечуватимуться діти військовослужбоців ЗСУ.

Депутати внесли зміни до рішення Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області № 2656-VIII від 16.08.2023 року, затвердили статут Комунального некомерційного підприємства «Миколаївська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області в новій редакції та статут комунального некомерційного підприємства «Миколаївська лікарня» Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області в новій редакції, затвердили розподільчий баланс основних засобів та матеріальних цінностей між КНП «Миколаївська лікарня» Миколаївської селищної ради КНП «Миколаївська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Миколаївської селищної ради.

Депутати затвердили проєктно-кошторисну документацію для проведення поточного ремонту господарсько - питних водопровідних мереж у населених пунктах громади: с. Антонюки (вул. Радісна), Ульяновка (вул. Паламарчука, вул. Південна), Новопетрівка (вул. Шкільна), обговорено планування ремонту водогону в подальшому і в інших населених пунктах громади, так як сьогодні на реалізацію подібних проєктів надаються міжнародні гранти.

Внесли депутати зміни до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року №2540-VIII «Про бюджет Миколаївської селищної територіальної громади на 2023 рік».

Зокрема виділено кошти на виплату заробітної плати працівникам (відповідальної особи, кухарів, операторів котельні), що обслуговують тимчасові приміщення перебування внутрішньо переміщених осіб – 120 000 грн.

У різному обговорили питання щодо створення Алеї Слави нашим Героям – землякам, які загинули захищаючи державний суверенітет і територіальну цілісність України у боротьбі з російським агресором.

24 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Миколаївської селищної ради.

У ході засідання, зокрема затверджено проєктно – кошторисну документацію «Послуги із благоустрою: поточний ремонт огорожі навколо кладовища за межами смт. Миколаївка Березівського району Одеської області», прийняті рішення: про встановлення дорожніх знаків на території Миколаївської селищної ради; створення Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Миколаївській селищній раді; створення Координаційного центру підтримки цивільного населення при виконавчому комітеті Миколаївської селищної ради; початок опалювального сезону 2023-2024 років на території Миколаївської селищної ради.

Розглянуті звернення жителів громади які опинилися у складних життєвих обставинах та прийняте відповідне рішення щодо надання одноразової матеріальної допомоги.

24 жовтня, у рамках співпраці Миколаївської селищної ради з Благодійним Фондом «Добрий Самарянин», продовжено видачу гуманітарної допомоги - продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території Миколаївської селищної ради.

25 жовтня у рамках співпраці з Агенцією регіонального розвитку Одеської області, голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко та головний спеціаліст відділу соціально – економічного розвитку, комунальної власності, житлово – комунального господарства, архітектури, транспорту та благоустрою Миколаївської селищної ради Вероніка Балановська взяли участь у міжнародному онлайн - форумі Reconstruction of Ukraine (Відновлення України, що був організований Торгово-промисловою палатою Італії в Україні.

У ході онлайн-зустрічі голова селищної ради Віктор Купченко обговорив з італійськими інвесторами фактори інвестиційної привабливості громади, наголосивши, що аграрний напрямок громади є пріорітетним та можливість створення підприємства з виробництва паливних пелет і брикетів, продукцію якого можна було б використовувати як для об’єктів соціальної сфери населених пунктів громади, жителів громади так і продавати іншим.

27 жовтня, напередодні Дня визволення України від фашистських загарбників, у Миколаївці, біля Меморіалу загиблим воїнам у роки Другої світової війни відбулися заходи. Участь у них взяли голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко, керівники установ та організацій, військові ЗСУ.

27 жовтня, у День української писемності та мови, Миколаївська громада долучилася до XXIII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, яке проводило Українське радіо.

27 жовтня в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» на території населених пунктів Миколаївської селищної ради проведено День благоустрою.

Фінансовим відділом протягом звітного періоду проводився моніторинг надходження та виконання планових показників виконання доходів по Миколаївській селищній раді.

Щоденно проводиться робота з боржниками та платниками податків, що зареєстровані на території Миколаївській селищної ради, а також платниками податків, що провадять свою діяльність в межах Миколаївської селищної ради.

Ведеться моніторинг ФОП щодо сплати єдиного та акцизного податків.

Постійно проводиться співпраця з податковою по врегулюванню питання сплати податків.

Ведеться моніторинг сплати орендної плати з фізичних осіб, в телефонному режимі проводиться робота з ФО щодо сплати.

Триває зібрання інформації з касирів старостинських округів щодо сплати земельного податку на території Миколаївської селищної ради.

Триває робота по планування бюджету на 2024 рік проводяться розрахунки  по заробітній платі, житлово-комунальних послугах та інших захищених статей видатків селищного бюджету по бюджетним установам Миколаївської селищної ради.

Станом на 27.10.2023р. заборгованість з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та з оплати за житлово-комунальні послуги, що фінансуються з місцевого бюджету відсутня.

Відділом земельних відносин, екології та використання природних ресурсів видавалися довідки громадянам про членство в особистому селянському господарстві для надання до центру зайнятості з метою реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу. Спеціалісти Відділу здійснювали прийом громадян та юридичних осіб, надавали роз’яснення щодо відведення та оформлення земельних ділянок в оренду для цільового призначення передбаченого законом, передачі земельних ділянок безоплатно у власність, викупу земельних ділянок, припинення користування земельними ділянками. Вирішення інших питань передбачених Земельним кодексом та іншими законами України у сфері земельних відносин. Відділом продовжується робота щодо сплати земельного податку та орендної плати за землю юридичними та фізичними особами за 2023 рік. Надавалися роз’яснення користувачам та власникам земельних ділянок щодо плати земельного податку та мінімального податкового зобов’язання. Надавалася необхідна інформація для нарахування плати за землю при укладенні договорів оренди, а також для коригування орендної плати відповідно до змін нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Відділом соціального захисту населення селищної ради надано консультації щодо отримання матеріальної допомоги на лікування, щодо повторного забезпечення ТЗР, щодо отримання компенсації за розміщення ВПО, щодо отримання компенсаційних виплат особам, які постраждали внаслідок підтоплення ворогом Каховської ГЕС. Підготовлено реєстр на виплату компенсацій за надання соціальних послуг на непрофесійній основі за жовтень 2023 року. Прийнято та сформовано 4 пакети документів для виплати матеріальної допомоги на лікування.

16 та 24 жовтня надано гуманітарну допомогу - продуктові набори внутрішньо переміщеним особам та соціально вразливим верствам населення, які проживають на території Миколаївської селищної, яка надійшла від БФ «Добрий Самарянин».

Службою у справах дітей селищної ради проведено 8 профілактичних бесід з батьками щодо належного виховання дітей та належного виконання батьківських обов’язків. Проведено 1 засідання комісії з питань захисту прав дитини. Здійснено обстеження умов проживання та виховання 15 дітей, які виховуються у 7 сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах.

До ЦНАПУ звернулося 279 замовників для отримання адміністративних послуг, із них надано 279 адмінпослуг, в тому числі:

- паспортні послуги – 0;

- послуги, пов’язані з державною реєстрацією бізнесу та громадських формувань - 11;

- послуги, пов’язані з реєстрацією нерухомого майна –136;

- послуги соціального характеру – 76;

- послуги у сфері регулювання земельних відносин – 20;

- послуги у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб –34;

- послуги, пов’язані із соціально-економічним розвитком –2.

 

ВПО

✅З 16.10. по 27.10.2023р. в місцях компактного проживання при КНП «Миколаївська лікарня» перебувало 12 внутрішньо переміщених осіб. У відділенні надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання центру надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради перебувало 7 внутрішньо переміщених осіб з Херсонської, Запорізької, Миколаївської областей.

Селищна рада забезпечила внутрішньо переміщених осіб засобами гігієни. Виділено кошти з місцевого бюджету на забезпечення повноцінного харчування внутрішньо переміщених осіб.

 

Охорона здоров’я

✅В галузі охорони здоров’я лікувальний заклад КНП «Миколаївська лікарня» працює у штатному режимі.

Протягом двох тижнів до лікарні звернувся за наданням послуг 781 пацієнт.

На амбулаторному лікуванні перебувало 274 пацієнтів.

На стаціонарному лікуванні у загальному відділенні перебувало 17 пацієнтів.

Проведено 9 виїздів мобільною медичною бригадою. Оглянуто 69 людей.

Триває робота по підготовці закладу КНП «Миколаївська лікарня» до опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2023-2024 років: ведуться переговори по закупівлі твердого палива на опалювальний період.

 

Соціальний захист

✅ Центром надання соціальних послуг селищної ради за місцем проживання охоплено 45 осіб, надано 1288 послуг. У відділенні надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання проживає 21 осіб, з них 7 внутрішньо переміщені особи, надано 2058 соціальних послуг.

Соціальна робота з дітьми та молоддю. На обліку перебуває 35 сімей/осіб, в яких виховується 85 дітей. Фахівцями надавалися соціальні послуги сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах відповідно до державних стандартів, зокрема: соціальний супровід, консультування, соціальна профілактика, представництво інтересів, натуральна допомога. За звітний період надано 38 соціальних послуг.

Проводиться робота по підготовці закладу - Центру надання соціальних послуг до опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2023-2024 років: закуплено 19 т вугілля, 4 складометра дров.

 

Освіта

✅В період з 16.10.2023 по 27.10.2023 р. відділом освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради була проведена наступна робота: триває очне навчання в закладах загальної середньої освіти (803 учнів), позашкільної освіти (314 учнів); в очному форматі працює Миколаївський ЗДО «Сонечко», дошкільні підрозділи Олексіївського, Антонюківського та Ульяновського  ЗЗСО. Дошкільною освітою охоплено 123 вихованців.

З 23 жовтня в закладах освіти громади розпочалися осінні канікули.

Протягом звітного періоду в закладах освіти громади проведено Тиждень безпеки життєдіяльності: вивчення та закріплення знань учнів та вихованців із правил пожежної безпеки, правил дорожнього руху, мінної безпеки, правил поводження в природі з грибами та рослинами. Гарною можливістю перевірити знання з безпеки життєдіяльності та набутих навичок практичного поводження в надзвичайних ситуаціях стало відвідування класу безпеки Миколаївського ліцею.

Під час осінніх канікул учні Ульяновського ЗЗСО, Василівської філії, Миколаївського ліцею відвідали Миколаївський історичний музей, скарбницю історії та природи нашого краю. Учні порівняли сучасні та давні знаряддя праці, дивувались кількості зниклих професій і раділи можливості все це бачити наяву, завдяки зібраним експонатам.

Забезпечено виконання контрольних документів та подання до Департаменту освіти і науки  таблиці «DashBoard»;протягом звітного періоду зареєстровано 51 вхідних документів та 22  вихідних; продовжується робота щодо організації дозвілля молоді. Забезпечено функціонування спортивно – молодіжного клубу.

19 жовтня 2023 року спеціалісти відділу освіти, культури молоді та спорту Миколаївської селищної рад взяли участь  у вебінарі швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» на тему «Трудові спори: припинення повноважень і дисциплінарні стягнення в системі управління закладами освіти».

20 жовтня 2023 року начальник відділу освіти, культури молоді та спорту Миколаївської селищної ради прийняла участь в онлайн-конференції керівників органів управління освіти на тему «Стан впровадження освітніх інформаційних систем у закладах освіти області».

24 жовтня працівники відділу освіти, культури молоді та спорту Миколаївської селищної ради прийняли участь в онлайн-зустрічі з представниками Секретаріату Енергетичного Співтовариства щодо проєктів розвитку енергетичної спроможності територіальних громад.

з 20 по 27 жовтня працівники відділу освіти, культури молоді та спорту Миколаївської селищної ради, учні та працівники закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, КУ «ІРЦ», культури приєдналися до щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля».

26 жовтня 2023 року т.в.о. начальника відділу освіти, культури молоді та спорту Миколаївської селищної ради та інженер з охорони праці взяли участь в онлайн-занятті з питань цивільного захисту, яке було проведено Головним управлінням ДСНС України в Одеській області.     

27 жовтня працівники відділу освіти, культури молоді та спорту Миколаївської селищної ради приєдналися до написання XXIII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Миколаївської селищної ради продовжує працювати в звичному режимі. Фахівці ІРЦ продовжують надавати консультації батькам дітей з особливими освітніми потребами, педагогічним працівникам, учасникам команд супроводу  закладів освіти щодо організації інклюзивного навчання, супроводу осіб з особливими освітніми потребами.

Продовжується робота по  підготовці котелень закладів освіти та культури  до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років.

 

Протипожежна безпека

✅З 16.10. по 27.10.2023р. на території Миколаївської громади сталося 6 пожеж: 15.10.2023р. загоряння сухої рослинності за межами смт Миколаївка; 19.10.2023р. загоряння сухої рослинності за межами смт Миколаївка; 22.10.2023р. загоряння сухої рослинності за межами с.Василівка; 22.10.2023р. загоряння сухої рослинності за межами смт Миколаївка; 23.10.2023р. загоряння сухої рослинності та чагарника за межами смт Миколаївка; 23.10.2023р. загоряння сухої рослинності за межами с. Дружелюбівка. В результаті пожеж матеріального збитку не завдано.

 

Дякую за сумлінну і відповідальну роботу усім, хто підтримує життєдіяльність громади: аграріям, медикам, освітянам, культпрацівникам, комунальному підприємству, підприємцям, волонтерам.

 

Голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь