Миколаївська селищна рада взяла участь у міжнародному онлайн - форумі Reconstruction of Ukraine (Відновлення України)

Дата: 26.10.2023 10:18

У рамках співпраці з Агенцією регіонального розвитку Одеської області, 25 жовтня голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко та головний спеціаліст відділу соціально – економічного розвитку, комунальної власності, житлово – комунального господарства, архітектури, транспорту та благоустрою Миколаївської селищної ради Вероніка Балановська взяли участь у міжнародному онлайн - форумі Reconstruction of Ukraine (Відновлення України), що організований Торгово-промисловою палатою Італії в Україні.

У рамках форуму команда Агенції регіонального розвитку Одеської області проводить переговори з італійськими компаніями у форматі B2B, презентували економічний та інвестиційний потенціал Одеського регіону, у тому числі і Миколаївської територіальної громади з метою залучення до співпраці іноземних партнерів.

У ході онлайн-зустрічі голова селищної ради Віктор Купченко обговорив з італійськими інвесторами фактори інвестиційної привабливості громади, наголосивши, що аграрний напрямок громади є пріорітетним  та можливість створення підприємства з виробництва паливних пелет і брикетів, продукцію якого можна було б використовувати як для  об’єктів соціальної сфери населених пунктів громади, жителів громади так і продавати іншим. В якості основної сировини використовуватимуться відходи сільськогосподарського виробництва: солома, стебла соняшника та кукурудзи, стружка деревини.

Сподіваємося, що спільна співпраця влади, бізнесу та громади, аналіз інвестиційних можливостей, висвітлення інвестиційних пропозицій, залучення місцевого бізнесу до їх реалізації, допоможуть налагодити тісну економічну співпрацю, створити нові робочі місця  та залучити додаткові кошти для соціально-економічного розвитку Миколаївської громади.