Підтримка бізнес-ініціатив виходить на міжнародний рівень!

Дата: 26.10.2023 09:48

✅ ️24 жовтня 2023 року між Департаментом економічної політики та стратегічного планування Одеської ОВА, Благодійним фондом «Буджак Реліф» та Міжнародним фондом блакитного півмісяця (IBC) було укладено тристоронній Меморандум про співпрацю.

✔️ В рамках меморандуму планується реалізація спільного проєкту зі створення у м. Одеса регіонального фронт-офісу з консультування та юридичної підтримки ВПО, зацікавлених у створенні власного малого та середнього бізнесу на території Одеської області з використанням відповідних державних мікрогрантів та мікрогрантів міжнародних організацій.

✔️Даний проєкт має на меті створення відповідної інфраструктури, що дозволить максимально спростити процедуру відкриття власної справи для економічно-активних ВПО шляхом повного супроводження на всіх етапах створення та ведення бізнесу за допомогою грантової підтримки держави та світової спільноти.

Підтримка економічного фронту – спільна мета держави та суспільства!

Разом до Перемоги!🇺🇦

Джерело:https://www.facebook.com/oda.odesa/posts/pfbi