Начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів Березівської РВА.

Дата: 23.10.2023 21:17

На нараді заслухано інформацію керівників структурних підрозділів щодо основних напрямів життєдіяльності району за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень.

Значну увагу на нараді Віталій Лабуш приділив посиленню контролю та прозорості за використанням бюджетних коштів.

Він зазначив, що за ініціативи начальника Одеської ОВА Олега Кіпера при Одеській ОВА створено робочу групу “Прозорість та підзвітність”, до якої увійшли представники обласних управлінь СБУ, прокуратури та Нацполіції. А ще – Бюро економічної безпеки і НАБУ.

«Протидія корупції – це перш за все превентивні заходи, а не подолання наслідків, тому будемо спільно ліквідувати саму можливість вчиняти корупційні дії», – наголосив начальник Березівської РВА.

За результатами апаратної наради головою райдержадміністрації надано ряд доручень окремим керівникам структурних підрозділів, установ та організацій району.

Джерело:https://www.facebook.com/rdaberezivska/posts/pfbi

d0cuDvBNQeCkjDZXaqUBD59HqLAguR2VTDNhWrGzLovnJjqLHbtbpTF59MP1RWsHJBl