Дата: 17.10.2023 20:59

♻️ Відновлення та розвиток Одещини – це пріоритетні напрямками діяльності керівництва Одеської ОВА.

📍Сьогодні відбулась зустріч заступника голови Одеської ОВА Сергія Кропиви та експерта зі стратегічного планування Швейцарсько-українського проєкту DECIDE Артема Вівдича.

▫️В ході зустрічі обговорено двотижневі результати роботи щодо Стратегії відновлення та розвитку Одеської області.

✅️А саме:

- систематизовано отриману інформацію на єдиному драйві;

- інтегровано коментарі та матеріали від партнерських проектів в аналітичний документ;

- розпочато роботу над заключною частиною аналітичного документу про стратегічні виклики та перспективи.

▫️Також в ході зустрічі зазначено подальші кроки спільної роботи на наступні два тижні.

✅️ До них входить:

- проведення консультацій з представниками профільних департаментів;

- інтеграція результатів демографічного та соціологічного дослідження;

- початок підготовки до проведення стратегічних сесій.

✔️Нагадаємо, що Швейцарсько-український проєкт DECIDE – Децентралізація для розвитку демократичної освіти, який реалізується в Україні ГО DOCCU у партнерстві з Цюріхським педагогічним університетом (Швейцарія) за підтримки Швейцарії, представленої Швейцарським бюро співробітництва в Україні разом з Міністерством освіти і науки України та Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Джерело:https://www.facebook.com/oda.odesa/posts/pfbi

d0sQaHpqmZeZP35UbAcd6DKSRQDrB2ap5yeoDFe43bA8taYE9WHd6deLpWfoyGA2aBl