Миколаївська селищна рада
Одеська область, Березівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Шановні жителі громади! Інформую про роботу протягом двох тижнів з 02.10. по 13.10.2023р.

Дата: 16.10.2023 18:36
Кількість переглядів: 47

Фото без опису

 

Шановні жителі громади!

Інформую про роботу протягом двох тижнів з 02.10. по 13.10.2023р.

 

Гуманітарна допомога

✅8 жовтня, у рамках співпраці Миколаївської селищної ради з Благодійним Фондом «Добрий Самарянин», надано гуманітарну допомогу - продуктові набори внутрішньо переміщеним особам та соціально вразливим верствам населення, які проживають на території Миколаївської селищної ради.

Благоустрій

✅Тривають роботи з благоустрою та підтримання належного санітарного стану в селищі Миколаївка та населених пунктах громади. В смт Миколаївка викошено траву та поросль на узбіччях дороги від Миколаївки до колишнього аеродрому, Новому, Старому та Дмитрівському кладовищах. Прибирано узбіччя дороги від сміття від Миколаївки до колишнього аеродрому, приведено до належного стану знак МИКОЛАЇВКА на в’їзді у селище.

В с. Антонюки продовжено роботи по прибиранню прилеглих територій біля закладів старостинського округу, узбіччя доріг, алей у селі. Прибрано територію кладовища.

В с. Романівка продовжено роботу по прибиранню території біля сільського клубу, узбіч доріг у селі.

В с. Амбарів продовжено роботу по прибиранню території закладів старостинського округу, території парку.

В с. Новопетрівка прибирано прилеглу територію біля сільського будинку та бібліотеки (згрібання, замітання, вивіз листя та сміття). Проведено роботи з благоустрою біля водонапірної башти.

В с. Ульяновка скошено траву, вирубано кущі та поросль біля дитячого майданчика та старого клубу.

Продовжуються роботи по випилюванню, вирубці кущів та чагарників на узбіччі дороги між с. Василівка та с. Софіївка.

✅КП «Миколаївське» 04.10.2023р. проведено ремонтні роботи водогону в смт Миколаївка по вул. Козацька, башти Рожновського по вул. Новоселів. 05.10.2023р. замінено водяний насос в с.Новопетрівка по вул. Степовій. 06.10.2023р. проведено ремонтні роботи водогону в смт Миколаївка по вул. Вишнева.

Структурні підрозділи селищної ради

✅В апараті селищної ради продовжується робота, спрямована на вирішення важливих життєво необхідних питань громади та громадян, надання різнопланових послуг. Протягом звітного періоду зареєстровано: 129 - вхідних документів; 13 - заяв громадян; 130 - вихідних документів. Підготовлено та видано - 145 довідок різного характеру, у т.ч. – 63 довідки старостинськими округами. На особистому та виїзному прийомах громадян посадовими особами селищної ради надано 26 усних роз’яснень мешканцям громади.

04 жовтня Миколаївська селищна рада взяла участь в онлайн-зустрічі з керівництвом компанії АТ «ДТЕК Одеські електромережі» з питань підготовки до опалювального періоду 2023-2024 та з метою обговорення проблемних питань і ефективної взаємодії.

06 жовтня Миколаївська селищна рада взяла участь в селекторній нараді Одеської ОВА проведеній на виконання витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 29.09.2023 № 107 щодо здійснення контролю за належним використанням коштів, виділених з фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Нарада пройшла під головуванням заступника начальника Одеської обласної військової адміністрації Дмитра Радулова.

8 жовтня, у рамках співпраці Миколаївської селищної ради з Благодійним Фондом «Добрий Самарянин», надано гуманітарну допомогу - продуктові набори внутрішньо переміщеним особам та соціально вразливим верствам населення, які проживають на території Миколаївської селищної ради.

10 жовтня голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко провів нараду з керівниками комунальних закладів та установ, начальниками відділів і старостами старостинських округів, начальником Миколаївської ДПІ ГУ ДПС в Одеській області. На порядку денному розглянуто та обговорено питання нарахування мінімального податкового зобовʼязання і застосування підприємцями - «спрощенцями» реєстраторів розрахункових операцій (РРО) та програмних реєстраторів (ПРРО).

Керівники комунальних закладів та установ, начальники відділів і старости старостинських округів доповіли про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціально-культурної сфери Миколаївської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років. Розглянуто та обговорено питання забезпечення закладів генераторами, паливом, місць компактного проживання ВПО питною водою, а також доведенням старостами інформації до жителів старостинських округів щодо здійснення запасів питної води та альтернативними джерелами електроенергії на осінньо-зимовий період 2023-2024 років, адже невідомо чого чекати від підступного російського агресора. Також на нараді обговорено та проаналізовано стан готовності снігоприбиральної техніки до роботи взимку, належного функціонування Пунктів незламності та пунктів обігріву на території Миколаївської селищної ради, готовність КП «Миколаївське» до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період, приведення до належного стану укриттів.

Усі питання головою селищної ради взяті на особистий контроль та надані відповідні доручення керівникам комунальних закладів та установ, начальникам відділів і старостам старостинських округів Миколаївської селищної ради.

10 жовтня з нагоди Всесвітнього дня ментального здоров’я у Миколаївській громаді відбувся круглий стіл. Захід проведено керівником відділення соціальної роботи ЦНСП Анною Войченко і начальником Миколаївського відділу Березівської філії Одеського обласного центру зайнятості Наталією Борш. У ньому взяли участь головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Миколаївської селищної ради Оксана Кідготко, начальник Березівського районного сектору філії №3 Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Олексій Мазарак, в.о. начальника служби у справах дітей Миколаївської селищної ради Тетяна Юрко, в.о. завідувачка сектору Миколаївського бюро правової допомоги Людмила Капустян, фахівець (консультант) КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Миколаївської селищної ради вчитель - дефектолог Вікторія Іваніцька.

Під час заходу учасники обговорили шляхи впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» ініційованою Першою леді України Оленою Зеленською у закладах та організаціях які надають соціальні та правові послуги. Програма спрямована на створення системи психологічної підтримки для громадян України під час повномасштабної війни з рф. Вона передбачає впровадження психосоціальних послуг і сервісів у державному секторі, включаючи сферу охорони здоров’я, безпеки та освіти.

Фінансовим відділом протягом звітного періоду проводився моніторинг надходження та виконання планових показників виконання доходів по Миколаївській селищній раді.

Щоденно проводиться робота з боржниками та платниками податків, що зареєстровані на території Миколаївській селищної ради, а також платниками податків, що провадять свою діяльність в межах Миколаївської селищної ради.

Ведеться моніторинг ФОП щодо сплати єдиного та акцизного податків.

Постійно проводиться співпраця з податковою по врегулюванню питання сплати податків.

Ведеться моніторинг сплати орендної плати з фізичних осіб, в телефонному режимі проводиться робота з ФО щодо сплати.

Триває зібрання інформації з касирів старостинських округів щодо сплати земельного податку на території Миколаївської селищної ради.

Триває робота по планування бюджету на 2024 рік проводяться розрахунки по заробітній платі, житлово-комунальних послугах та інших захищених статей видатків селищного бюджету по бюджетним установам Миколаївської селищної ради.

Станом на 13.10.2023р. заборгованість з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та з оплати за житлово-комунальні послуги, що фінансуються з місцевого бюджету відсутня.

Відділом земельних відносин, екології та використання природних ресурсів проводилася робота щодо сплати земельного податку та орендної плати за землю юридичними та фізичними особами.

Спеціалісти відділу здійснювали прийом громадян та юридичних осіб, надавали роз’яснення щодо відведення та оформлення земельних ділянок в оренду для цільового призначення передбаченого законом, передачі земельних ділянок безоплатно у власність, викупу земельних ділянок, припинення користування земельними ділянками.

Надавалися роз’яснення користувачам та власникам земельних ділянок щодо плати земельного податку та мінімального податкового зобов’язання.

Видавалися довідки громадянам про членство в особистому селянському господарстві для надання до центру зайнятості з метою реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу.

Відділом соціального захисту населення селищної ради прийнято та сформовано 2 пакети документів для виплати матеріальної допомоги на лікування; підготовлено 2 рішення про надання соціальних послуг; відвідано місця компактного проживання ВПО та проведено бесіди з внутрішньо переміщеними особами.

Надано гуманітарну допомогу - продуктові набори внутрішньо переміщеним особам та соціально вразливим верствам населення, які проживають на території Миколаївської селищної ради гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів для ВПО, яка надійшла від БФ «Добрий Самарянин».

Службою у справах дітей селищної ради проведено 3 профілактичні бесіди з батьками щодо належного виховання дітей та належного виконання батьківських обов’язків. Проведено 1 засідання комісії з питань захисту прав дитини. Здійснено обстеження умов проживання та виховання 7 дітей, які виховуються у 3 сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах.

До ЦНАПУ звернулося 162 замовники для отримання адміністративних послуг, із них надано 143 адмінпослуг, в тому числі:

- паспортні послуги – 0;

- послуги, пов’язані з державною реєстрацією бізнесу та громадських формувань - 4;

- послуги, пов’язані з реєстрацією нерухомого майна –37;

- послуги соціального характеру – 54;

- послуги у сфері регулювання земельних відносин – 22;

- послуги у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб –26;

- послуги, пов’язані із соціально-економічним розвитком –0.

Охорона здоров’я

✅В галузі охорони здоров’я лікувальний заклад КНП «Миколаївська лікарня» працює у штатному режимі.

Протягом двох тижнів до лікарні звернулися за наданням послуг 829 пацієнтів.

На амбулаторному лікуванні в поліклінічному відділенні перебувало 312 пацієнтів.

На стаціонарному лікуванні у загальному відділенні перебувало 22 пацієнта.

Проведено 10 виїздів мобільною медичною бригадою. Оглянуто 79 людей.

Триває робота по підготовці закладу КНП «Миколаївська лікарня» до опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2023-2024 років: ведуться переговори по закупівлі твердого палива на опалювальний період.

Соціальний захист

✅Центром надання соціальних послуг селищної ради за місцем проживання охоплено 45 осіб, надано 1288 послуг. У відділенні надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання проживає 16 осіб, з них 3 внутрішньо переміщені особи, надано 1152 соціальні послуги.

Соціальна робота з дітьми та молоддю. На обліку перебуває 35 сімей/осіб, в яких виховується 85 дітей. Фахівцями надавалися соціальні послуги сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах відповідно до державних стандартів, зокрема: соціальний супровід, консультування, соціальна профілактика, представництво інтересів, натуральна допомога. За звітний період надано 52 соціальні послуги.

Проводиться робота по підготовці закладу - Центру надання соціальних послуг до опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2023-2024 років: закуплено 19 т вугілля, 4 складометра дров.

Освіта

✅В період з 18.09.2023 по 29.09.2023 рік відділом освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради була проведена наступна робота: триває очне навчання в закладах загальної середньої освіти (803 учнів), позашкільної освіти (314 учнів); в очному форматі працює Миколаївський ЗДО «Сонечко», дошкільні підрозділи Олексіївського, Антонюківського та Ульяновського ЗЗСО. Дошкільною освітою охоплено 123 вихованців;

6 жовтня учні та педагоги закладів освіти громади долучилися до Всеукраїнського уроку єдності для школярів 5-11 класів, яке проводило «Суспільне мовлення»; забезпечено виконання контрольних документів та подання річного звіту Ф-№83 РВК до Департаменту освіти і науки; в закладах освіти були організовані заходи з відзначення роковин трагедії Бабиного Яру: фотовиставки, перегляд документальних фільмів та ін.

Протягом звітного періоду зареєстровано 47 вхідних документів та 29 вихідних. Видано 4 путівки до закладів дошкільної освіти селищної ради; продовжується робота щодо організації дозвілля молоді. Забезпечено функціонування спортивно – молодіжного клубу.

09 жовтня відбулися змагання з дартцу; 11 жовтня в Миколаївці відбувся дитячий турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті Георгія Кононова.

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Миколаївської селищної ради продовжує працювати в звичному режимі. Фахівці ІРЦ продовжують надавати консультації батькам дітей з особливими освітніми потребами, педагогічним працівникам, учасникам команд супроводу закладів освіти щодо організації інклюзивного навчання, супроводу осіб з особливими освітніми потребами. Працівники продовжують підвищувати свій кваліфікаційний досвід завдяки участі в різних онлайн вебінарах, семінарах, тренінгах, нарадах.

З метою супроводу осіб з особливими освітніми потребами фахівці ІРЦ прийняли участь у командах психолого-педагогічного супроводу в Уляновському ЗЗСО 06.10.2023р. та в Олексіївському ЗЗСО 12.10.2023р.

10.10.2023р. керівником відділення соціальної роботи ЦНСП Анною Войченко і начальником Миколаївського відділу Березівської філії Одеського обласного центру зайнятості Наталією Борш з метою обговорення шляхів впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованою Першою леді України Оленою Зеленською було проведено круглий стіл, в якому взяла участь фахівець комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр».

Продовжується робота по підготовці котелень закладів освіти та культури до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років. Відповідно до договору з ТОВ "ТД "СХІДМАРКЕТ" завезено 70,448 т брикетів паливних вугільних на суму 950 343,52 грн.

Протипожежна безпека

✅З 02.10. по 13.10.2023р. на території Миколаївської громади сталося 7 пожеж: 03.10.2023р. загоряння сухої рослинності за межами с.Олексіївка; 04.10.2023р. загоряння сухої рослинності за межами с.Антонюки; 05.10.2023р. загоряння сухої рослинності за межами с. Мар’янівка; 06.10.2023р. загоряння сухої рослинності за межами смт Миколаївка; 10.10.2023р. загоряння сухої рослинності за межами с.Амбарів; 11.10.2023р. загоряння сухої рослинності за межами с. Мар’янівка; 12.10.2023р. загоряння сухої рослинності за межами смт Миколаївка. В результаті пожеж матеріального збитку не завдано.

Дякую за сумлінну і відповідальну роботу усім, хто підтримує життєдіяльність громади: аграріям, медикам, освітянам, культпрацівникам, комунальному підприємству, підприємцям, волонтерам.

Голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь