Дитячий турнір з міні-футболу

Дата: 12.10.2023 14:56

11 жовтня у Миколаївці відбувся турнір з міні-футболу присвячений пам`яті Георгія Кононова. У змаганнях взяли участь команди «Чичиклієць», «Метеор», «Атлант», «Гарт». На початку змагань юні футболісти хвилиною мовчання вшанували пам`ять одного з кращих свого часу воротарів Миколаївського футболу, усіх Героїв і мирних громадян хто віддав своє життя через вторгнення російської федерації в Україну.

Змагання проводились по олімпійській системі. Першими на майданчик вийшли «Метеор» та «Гарт». Рахунок 1:1. У «Метеора» відзначився голом Денис Мардаренко, у «Гарта» гол забив Владислав Герасименко. По пенальті переміг «Гарт», рахунок 3:2. У другій зустрічі, завдяки голу Владислава Мельниченка, «Атлант» переміг «Чичиклієць» з рахунком 1:0. За третє місце змагалися «Чичиклієць» та «Метеор». По пенальті переміг «Чичиклієць», рахунок 4:3. У фіналі зійшлися «Гарт» та «Атлант». Гра була запеклою та цікавою, але основний час не виявив переможця. Кращими у пробитті пенальті стали гравці «Атланта», рахунок 3:2.

За результатами змагань, перше місце посіла команда «Атлант», друге - «Гарт», третє - «Чичиклієць».

Кращих гравців змагань: воротар – Дмитро Дмитрієв, захисник – Андрій Кодруль, нападник – Владислав Мельниченко; кращий юний гравець – Артем Лупашко; кращий гравець Артем Петровський та команди нагороджено грамотами, а переможців змагань грамотами та перехідним кубком.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Іван Смикавчук, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради