Дата: 12.10.2023 13:14

🙌Ментальне здоров’я дітей, підлітків і батьків – у фокусі комунікаційної кампанії «Ти як?», ініційованої першою леді

Стартував черговий етап комунікаційної кампанії «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров'я, яка впроваджується з ініціативи першої леді України Олена Зеленська. Він присвячений ментальному здоров’ю дітей, підлітків та батьків.

Про це повідомляє Офіс Президента України.

Дітям найскладніше в умовах повномасштабної війни, адже обсяг викликів, переживань і тривоги зростає в рази. Через свій вік діти не можуть зрозуміти всіх тонкощів, тому беруть приклад із батьків – спостерігають за ними, за реакцією на ті чи інші події, копіюють їхню поведінку. Тож батьки мають піклуватися й про себе, пояснювати емоції, добирати влучні слова, які допоможуть зрозуміти, що відбувається. Наприклад, що таке страх та чому ми інколи плачемо. Батькам важливо ділитися з дітьми знаннями та розповідати, чому необхідно прислухатися до свого внутрішнього стану. Відповіді на всі ці питання зібрано спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) на спеціальній сторінці Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?»

👉Нова хвиля комунікаційної кампанії стала продовженням заходів до Всесвітнього дня психічного здоров’я, який відзначався 10 жовтня. Лейтмотивом дня стало запитання «Ти як?» і заклик чесно відповісти на нього самому собі.

Детально: https://bit.ly/45td2Ll

Джерело: https://www.facebook.com/oda.odesa/posts/pfbi