Надано чергову гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам та соціально вразливим верствам населення Миколаївської селищної ради

Дата: 09.10.2023 14:02

8 жовтня, у рамках співпраці Миколаївської селищної ради з Благодійним Фондом «Добрий Самарянин» у церкві ЄХБ «Дорога до Істини», надано гуманітарну допомогу - продуктові набори внутрішньо переміщеним особам та соціально вразливим верствам населення, які проживають на території Миколаївської селищної ради.

Фото без описуФото без описуФото без опису

«У такий важкий період в Україні нам було б складно без Бога, церкви та молитви. Щиро вдячний усім, хто приєднався сьогодні до нашої молитви про мир в Україні та перемогу українського війська. Спільна молитва має велику силу»,- зазначив представник філії БФ «Добрий Самарянин» Іван Мочарний.