Загальнонаціональна хвилина мовчання

Дата: 02.10.2023 14:01

Сьогодні голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко та посадові особи селищної ради, начальник відділу освіти, культури молоді та спорту Миколаївської селищної ради Тетяна Шаманська і працівники відділу, працівники центру надання соціальних послуг селищної ради, генеральний директор КНП «Миколаївська лікарня» Валентина Вовченко, лікарі та адміністративний персонал закладу вчергове приєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання, щоб вшанувати пам'ять усіх українців які загинули у війні з російським окупантом.

Проведення щоденної загальнонаціональної хвилини мовчання в Україні було започатковано Указом Президента України Володимира Зеленського №143/2022 від 16 березня 2022 року.

Світла пам’ять відважним воїнам загиблим під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України та загиблим мирним громадянам нашої держави.

Пам’ятаємо!

Слава Україні! Героям Слава!