Вітання голови організації ветеранів Миколаївської селищної ради з Міжнародним днем похилого віку та Днем ветерана

Дата: 01.10.2023 15:06

Шановні пенсіонери, ветерани праці!

1 жовтня світ вшановує День людей похилого віку, а в нашій країні це ще і день ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.

Турбота про людей похилого віку-справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя.

У цей день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого сьогодення. Ваша праця, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

Щиро й сердечно бажаю вам родинного щастя, сімейного затишку, міцного здоров’я і довгих радісних років життя.

Слава Україні!

З повагою, голова організації ветеранів Миколаївської селищної ради Віктор Школенко