Вшанували пам’ять полеглих захисників і захисниць України, борців усіх часів за волю і незалежність України

Дата: 29.09.2023 21:38

День захисників і захисниць України відзначається на державному рівні від 2014 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників і захисниць незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

Цього року, Україна вперше відзначатиме День захисників і захисниць у нову дату 1 жовтня, у звʼязку з переходом Православної церкви України та Української греко-католицької церкви на Новоюліанський стиль календаря.

29 вересня, напередодні Дня захисників і захисниць України у Миколаївці біля пам`ятної стели «Героям АТО, які загинули за свободу і незалежність своєї Батьківщини», голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко, керівники установ, організацій, військові, поліцейські вшанували пам’ять полеглих захисників і захисниць України, борців усіх часів за волю і незалежність України та поклали квіти до пам`ятної стели.