Миколаївську громаду з робочим візитом відвідали народний депутат України Степан Чернявський, директор ДЗ «Український медичний Центр реабілітації матері та дитини МОЗ України» Наталія Одарій-Захарʼєва, депутат Березівської міськради Світлана Чорна

Дата: 26.09.2023 21:47

25 вересня Миколаївську селищну раду з робочим візитом відвідали народний депутат України Степан Чернявський, директор ДЗ «Український медичний Центр реабілітації матері та дитини МОЗ України», радниця Міністра охорони здоровʼя України Наталія Одарій-Захарʼєва, депутат Березівської міської ради Світлана Чорна.

Під час зустрічі голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко і народний депутат України Степан Чернявський обговорили нагальні питання з життєдіяльності громади та її подальшого розвитку, ознайомилися з ходом підготовчих робіт, які проводить підрядник по реконструкції мосту через річку Чічіклея по вул. Центральна в смт Миколаївка Одеської області.

Далі голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко, народний депутат України Степан Чернявський, директор ДЗ «Український медичний Центр реабілітації матері та дитини МОЗ України», радниця Міністра охорони здоровʼя України Наталія Одарій - Захарʼєва, депутат Березівської міської ради, Світлана Чорна завітали до КНП «Миколаївська лікарня» де зустрілись із колективом та керівництвом Миколаївської лікарні, представниками громадськості обговорили подальший план розвитку медичного закладу відповідно до погодженої МОЗ України спроможної мережі закладів охорони здоровʼя Одеської області.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Також голова Миколаївської селищної ради та поважні гості поспілкувались із переселенцями з Херсонщини, які отримують медичну допомогу в лікарні. Взято під контроль їх подальшу реабілітацію в м. Одеса.

Цього ж дня в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», за ініціативою директора ДЗ "Український медичний Центр реабілітації матері та дитини МОЗ України"Наталії Одарій-Захарʼєвої та запиту народного депутата України Степана Чернявського на базі Миколаївської лікарні - психолог, лікар-психіатр та педіатр Центру на базі Миколаївської лікарні оглянули дітей, проконсультували їх батьків та надали відповідні рекомендації щодо подальшого лікування та реабілітації дитини.

Фото без описуФото без описуФото без опису