Дитячий турнір з міні-футболу
Минулої середи в Миколаївці відбувся турнір з міні-футболу присвячений пам`яті Анатолія Гордійчука. У змаганнях взяли участь команди «Метеор», «Рух», «Чичиклієць», «Юніор». На початку змагань юні футболісти хвилиною мовчання вшанували пам`ять одного з кращих свого часу півзахисника Миколаївського футболу, усіх Героїв і мирних громадян хто віддав своє життя через вторгнення російської федерації в Україну.
Першими на футбольному майданчику змагалися «Рух» та «Юніор». Гра закінчилась нічиєю 0:0. По пенальті переміх «Рух» з рахунком 3:2. У другій зустрічі «Метеор» переміг «Чичиклієць» з рахунком 4.0. Дублем відзначився Максим Мардаренко та по голу забили Андрій Кодруль і Олександр Рожук. За третє місце змагалися команди «Метеор» та «Юніор», рахунок 1:1. Голи забили Сергій Молчанов та Михайло Стерник. В серії пенальті переміг «Юніор» з рахунком 4:5. Перше місце виборов «Чичиклієць» перемігши у серії пенальті «Рух» з рахунком 3:2.
За результатами змагань перше місце - «Чичиклієць», друге - «Рух», третє - «Юніор».
Кращих гравців змагань: воротар – Віктор Дворовий, захисник – Андрій Кодруль, нападник – Максим Мардаренко; кращий юний гравець – Олександр Герасименко; кращий гравець Олександр Рожук та команди нагороджено грамотами.
Іван Смикавчук, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради