Миколаївська селищна рада
Одеська область, Березівський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Шановні жителі громади! Інформую про роботу протягом двох тижнів!

Дата: 18.09.2023 21:35
Кількість переглядів: 36

 

Шановні жителі громади! Інформую про роботу протягом двох тижнів!

З 04.09. по 15.09.2023р. в смт Миколаївка сталося 4 пожежі – 06.09.2023р. загоряння сухої рослинності за межами с. Переселенці; 10.09.2023р. загоряння сухої рослинності за межами с. Антонюки; 10.09.2023р. загоряння сухої рослинності за межами с. Ставкове; 13.09.2023р. загоряння сухої рослинності за межами с. Новопетрівка. Пожежі ліквідовано, ситуація знаходилася під контролем.

Дякую за сумлінну і відповідальну роботу усім, хто підтримує життєдіяльність громади: аграріям, медикам, освітянам, культпрацівникам, комунальному підприємству, підприємцям, волонтерам.

Гуманітарна допомога

✅ 6 вересня надано гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території Миколаївської селищної ради у вигляді продуктових наборів придбаних за рахунок місцевого бюджету громади. Видано 93 набори.

Благоустрій

✅ Тривають роботи з благоустрою та підтримання належного санітарного стану в селищі Миколаївка та населених пунктах громади. В смт Миколаївка викошено траву в частині парку культури і відпочинку біля автовокзалу, по вул. В. Карпішина, вздовж кладки через р. Чичиклія. Від зупинки при виїзді з Миколаївки в нарямку колишнього аеродрому викошено молоду поросль. 08 вересня працівники Миколаївської селищної ради, старостинських округів, установ, організацій, працівники і здобувачі освіти навчальних закладів та небайдужі жителі громади приєдналися до екологічної акції Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».

В с. Антонюки продовжено роботи по прибиранню прилеглих територій біля закладів старостинського округу на узбіччях доріг в межах села та на алеях. В с. Романівка продовжено роботу по прибиранню території біля сільського клубу, пам’ятника загиблим воїнам в роки Другої світової війни. В с. Амбарів продовжено роботу по прибиранню території закладів старостинського округу, парку та дитячого майданчику, скошено траву.

В с. Новопетрівка скошено траву по узбіччям доріг в межах старостинського округу, біля навчальних закладів загальної середньої освіти в с. Новопетрівка, с. Переселенці та дитячого садка в с. Новопетрівка.

По Ульяновському старостинському округу - скошено траву в с. Комарашеве до центрального входу на кладовище та сам вхід, а також біля пам’ятника загиблим воїнам в роки Другої світової війни.

По Олексіївському старостинському округу - вирубано поросль на узбіччі дороги між с. Морозова та с. Василівка.

✅ КП «Миколаївське» 04.09.2023р. проведено ремонтні роботи водогону в смт Миколаївка по вул. Бузкова; 06.09.2023р. по вул. Козацька; 07.09.2023р. по вул. Д. Вербіцького.

Структурні підрозділи селищної ради

✅ В апараті селищної ради продовжується робота, спрямована на вирішення важливих життєво-необхідних питань громади та громадян, надання різнопланових послуг. Протягом звітного періоду зареєстровано: 134 - вхідних документів; 15 - заяв громадян; 119 - вихідних документів. Підготовлено та видано - 135 довідок різного характеру, у т.ч. – 62 довідки старостинськими округами. На особистому та виїзному прийомах громадян посадовими особами селищної ради надано 21 усне роз’яснення мешканцям громади.

06 вересня за дорученням голови Миколаївської селищної ради Віктора Купченка, заступник голови Координаційного гуманітарного штабу селищної ради Оксана Кідготко, керівник відділення соціальної роботи ЦНСП селищної ради Анна Войченко передали гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам у вигляді продуктових наборів придбаних за рахунок місцевого бюджету громади. Зазначену допомогу також передано у старостати для подальшої видачі внутрішньо переміщеним особам. Видано 93 набори.

06 вересня в рамках третього етапу медичної реформи в Україні голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко, генеральний директор КНП «Миколаївська лікарня» Валентина Вовченко вчергове взяли участь у робочій зустрічі з головою Березівської райдержадміністрації Віталієм Лабушем, міським головою Березівської територіальної громади Валерієм Григорашем, директором КНП «Березівська МЦЛ» Геворгом Бзнуні – обговорено питання створення філії КНП «Березівська МЦЛ» у селищі Миколаївка, можливий штатний розклад та шляхи передачі медичного обладнання, так як відповідно до Плану організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я, затвердженого Міністерством охорони здоров’я, КНП «Березівська МЦЛ» є госпітальним кластером, а КНП «Миколаївська лікарня» визначена її філією.

07 вересня голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко взяв участь у відкритті «Класу безпеки» в Миколаївському ліцеї Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області. Проєкт реалізує Міністерство освіти і науки України за сприяння Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

11 вересня відбулося засідання виконавчого комітету Миколаївської селищної ради. У ході засідання, зокрема затверджено мережу закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Миколаївської селищної ради на 2023/2024 навчальний рік; план заходів щодо реалізації в Миколаївській селищній раді Всеукраїнської програми ментального здоров’я «ТИ ЯК?». Прийняті рішення направлені на забезпечення життєдіяльності територіальної громади. Розглянуті звернення жителів громади які опинилися у складних життєвих обставинах та прийняте відповідне рішення щодо надання одноразової матеріальної допомоги.

12 вересня голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко провів нараду з керівниками комунальних закладів та установ, начальниками відділів і старостами старостинських округів Миколаївської селищної ради з важливих питань життєдіяльності Миколаївської громади у осінньо-зимовий період 2023-2024 років в умовах воєнного стану. У ході наради детально обговорено підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціально-культурної сфери Миколаївської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років - забезпечення закладів паливом, які роботи необхідно провести по кожному об’єкту та забезпечення їх фінансування, стан готовності снігоприбиральної техніки до роботи взимку, забезпечення посипними матеріалами селища та старостинських округів, належного функціонування Пунктів незламності на території Миколаївської селищної ради, готовність КП «Миколаївське» до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період, забезпечення мобільним зв’язком жителів Миколаївки та інших населених пунктів територіальної громади під час аварійних відключень електроенергії, приведення до належного стану існуючих та створення нових укриттів в закладах освіти. Головою селищної ради дані питання взято на особистий контроль та надані відповідні доручення начальникам відділів селищної ради, керівникам закладів та старостам старостинських округів.

12 вересня під головуванням голови Миколаївської селищної ради Віктора Купченка відбулася нарада. Участь у ній взяли т.в.о. обов'язки начальника ВПД № 1 Березівського РВП ГУНП в Одеській області майор поліції Олександр Піхур, начальник СР ПП ВПД №1 Березівського РВП ГУНП в Одеській області капітан поліції Микола Скубиш, старости старостинських округів, спеціаліст відділу соціально – економічного розвитку, комунальної власності, житлово – комунального господарства, архітектури, транспорту та благоустрою селищної ради, сільгоспвиробники Миколаївської громади.

На порядку денному розглянуті питання: забезпечення безпеки дорожнього руху під час проведення осінньо-польових і збиральних робіт та пересування великогабаритної техніки шляхами загального користування в умовах воєного стану та питання спрямовані на забезпечення законності і правопорядку у громаді. Учасниками наради визначено напрями, за якими слід активізувати та вдосконалити роботу.

12 вересня у рамках «Тижня громадянського суспільства» в Україні, в КУ «Інклюзивно - ресурсний центр» Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області відбувся круглий стіл на тему: «Підсилення спроможності батьків для захисту прав дітей з інвалідністю». Захід проведено керівником відділення соціальної роботи центру надання соціальних послуг селищної ради Анною Войченко, юристкою сектору Миколаївське бюро правової допомоги Людмилою Капустян спільно з фахівцями (консультантами) інклюзивно - ресурсного центру вчителькою - логопедом Валентиною Боровською, вчителькою - дефектологом Вікторією Іваніцькою, практичною психологинею Наталею Пуговською для батьків дітей з особливими освітніми потребами які проживають на території Миколаївської та А-Іванівської громад.

Фінансовим відділом протягом звітного періоду проводився моніторинг надходження та виконання планових показників виконання доходів по Миколаївській селищній раді.

Щоденно проводиться робота з боржниками та платниками податків, що зареєстровані на території Миколаївській селищної ради, а також платниками податків, що провадять свою діяльність в межах Миколаївської селищної ради.

Ведеться моніторинг ФОП щодо сплати єдиного та акцизного податків.

Надано листи старостам щодо надання інформації про кількість зареєстрованих ФОП та фізичних осіб, які не зареєстровані по старостинським округам, провадять свою діяльність на території Миколаївської селищної ради та не сплачують податки.

Постійно проводиться співпраця з податковою по врегулюванню питання сплати податків.

Станом на 15.09.2023р. заборгованість з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та з оплати за житлово-комунальні послуги, що фінансуються з місцевого бюджету відсутня.

Відділом земельних відносин, екології та використання природних ресурсів проводилася робота щодо сплати земельного податку та орендної плати за землю юридичними та фізичними особами. Надавалися роз’яснення користувачам та власникам земельних ділянок щодо плати земельного податку та мінімального податкового зобов’язання.

Видавалися довідки громадянам про членство в особистому селянському господарстві для надання до центру зайнятості з метою реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу.

Відділом соціального захисту населення прийнято заяви від 5 осіб, що розмістили ВПО на отримання компенсації; здійснено обстеження умов проживання двох сімей; прийнято та підготовлено пакети документів громадянам, які опинилися у складних життєвих умовах на отримання одноразової матеріальної допомоги.

До ЦНАПУ звернулося 212 замовників для отримання адміністративних послуг, із них надано 160 адмінпослуг, в тому числі:

- паспортні послуги – 0;

- послуги, пов’язані з державною реєстрацією бізнесу та громадських формувань - 9;

- послуги, пов’язані з реєстрацією нерухомого майна –57;

- послуги соціального характеру – 38;

- послуги у сфері регулювання земельних відносин – 9;

- послуги у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб –45;

- послуги, пов’язані із соціально-економічним розвитком –2.

Охорона здоров’я

✅ В галузі охорони здоров’я лікувальний заклад КНП «Миколаївська лікарня» працює у штатному режимі.

Протягом двох тижнів до лікарні звернулися за наданням послуг 882 пацієнтів.

На амбулаторному лікуванні в поліклінічному відділенні перебувало 258 пацієнтів.

На стаціонарному лікуванні у загальному відділенні перебувало 26 пацієнтів.

Проведено 8 виїздів мобільною медичною бригадою. Оглянуто 70 чоловік.

Триває робота по підготовці закладу КНП «Миколаївська лікарня» до опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2023-2024 років: ведуться переговори по закупівлі твердого палива на опалювальний період.

Соціальний захист

✅ Центром надання соціальних послуг селищної ради за місцем проживання охоплено 46 осіб, надано 1288 послуг. У відділенні надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання проживає 17 осіб, з них 3 внутрішньо переміщені особи, надано 1666 соціальних послуг.

Соціальна робота з дітьми та молоддю. На обліку перебуває 35 сімей/осіб, в яких виховується 81 дитина. Фахівцями надавалися соціальні послуги сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах відповідно до державних стандартів, зокрема: соціальний супровід, консультування, соціальна профілактика, представництво інтересів, натуральна допомога. За звітний період надано 52 соціальні послуги.

Проводиться робота по підготовці закладу - Центру надання соціальних послуг до опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2023-2024 років: заключений договір на закупівлю дров, здійснюються заходи щодо закупівлі твердого палива.

Освіта

✅ В період з 04.09.2023 по 15.09.2023 рік відділом освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради була проведена наступна робота: триває очне навчання в закладах загальної середньої освіти (803 учні), позашкільної освіти (314 учнів); в очному форматі працює Миколаївський ЗДО «Сонечко» та дошкільний підрозділ Олексіївського ЗЗСО. Дошкільною освітою охоплено 99 вихованців. Забезпечено виконання контрольних документів та подання до Департаменту освіти і науки таблиці «DashBoard»; протягом звітного періоду зареєстровано 78 вхідних документів та 42 вихідних. Видано 4 путівки до закладів дошкільної освіти селищної ради, забезпечено прийняття від закладів освіти громади та подання річної звітності до Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації. 07 вересня в Миколаївському ліцеї Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області відкрито «Клас безпеки». Продовжується робота щодо організації дозвілля молоді, забезпечено функціонування спортивно – молодіжного клубу. 08 вересня працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради, учні та працівники закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, КУ «ІРЦ», культури приєдналися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». 9 вересня в Миколаївці відбувся турнір з міні-футболу до Дня фізичної культури та спорту України. 10 вересня у м. Одеса команда Миколаївки взяла участь у фінальних змаганнях з пляжного волейболу зайнявши друге місце в обласних змаганнях. 11 вересня за участю начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Тетяни Шаманської та начальника СРПП ВПД №1 Березівського РВП ГУНП в Одеській області капітана поліції Миколи Скубиша проведено онлайн нараду для директорів закладів загальної середньої, позашкільної, дошкільної освіти, КУ «ІРЦ», на якій було обговорено питання щодо маршрутів та безпечного підвезення до закладів освіти, підготовки закладів до роботи в осінньо-зимовий період. З 6 по 13 вересня спеціалісти та педагогічні працівники закладів освіти селищної ради прийняли участь у серії тренінгів управління Державної служби якості освіти в Одеській області «Інструменти виявлення та подолання освітніх втрат». 12 вересня начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Тетяна Шаманська взяла участь у Координаційній міжсекторальній нараді з впровадження системи забезпечення безпеки в закладах освіти Одеської області за участю представників Офісу Президента України, Фонду Президента з підтримки освіти, науки та спорту, Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України, Прокуратури України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО); 8 вересня - в урочистій нараді до Дня фізичної культури і спорту в Березівській районній державній адміністрації; 11 вересня – в онлайн нараді Березівської районної державної адміністрації з керівниками органів управління освітою та директорами закладів освіти району, за участю працівників Держпродспоживслужби в Березівському районі, на якій було обговорено питання стану готовності закладів освіти до нового навчального року, зокрема впровадження безпечних умов харчування (вимоги НАССР), надано рекомендації та пропозиції для покращення умов роботи шкільних їдалень і харчоблоків. Розпочато ремонт в Миколаївському селищному клубі; проводяться косметичні ремонти в сільських клубах та бібліотеках. 15 вересня у відділі освіти, культури, молоді та спорту селищної ради проведено нараду за участю завідувачів селищним та сільськими клубами та бібліотекарів селищної ради. Обговорено та проаналізовано роботу в літній період та сплановано основні заходи до кінця 2023 року.

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Миколаївської селищної ради продовжує працювати в звичному режимі. Фахівці ІРЦ продовжують надавати консультації батькам дітей з особливими освітніми потребами, педагогічним працівникам, учасникам команд супроводу закладів освіти щодо організації інклюзивного навчання, супроводу осіб з особливими освітніми потребами. Працівники продовжують підвищувати свій кваліфікаційний досвід завдяки участі в різних онлайн вебінарах, семінарах, тренінгах, нарадах. Протягом звітного періоду видано 2 висновки про комплекну оцінку, з них: 1 первинний, 1 повторний; прийнято 1 заяву на комплексну оцінку розвитку дитини; фахівцями КУ «ІРЦ» проведено 68 корекційно-розвиткових занять для осіб з особливими освітніми потребами; проведено частковий ремонт зовнішньої частини будівлі приміщення, де розташована КУ «ІРЦ».

Голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь