Миколаївська селищна рада взяла участь у фінальних обласних спортивних змаганнях серед міських, селищних територіальних громад «Рухайся до Перемоги» на підтримку ЗСУ в м. Біляївка
16 вересня в м. Біляївка ГО «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» проводилися фінальні обласні спортивні змагання серед міських, селищних територіальних громад «Рухайся до Перемоги» на підтримку ЗСУ. Миколаївську селищну раду представляли Іван Танасійчук, Ігор Виверець, Ірина Чайка.
У змаганнях з легкоатлетичного кросу Іван Танасійчук посів 4 місце. У змаганнях з армспорту у вазі до 70 кг, програвши фінальну боротьбу, Іван Танасійчук посів друге місце. У змаганнях з настільного тенісу Ігор Виверець у боротьбі за друге-третє місце поступився спортсмену із смт Окни з рахунком 2:1 посівши третє місце у змаганнях. У цьому ж виді змагань наша юна спортсменка Ірина Чайка зайняле п’яте місце.
Іван Смикавчук, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради