Загальнонаціональна хвилина мовчання
Сьогодні голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко та посадові особи селищної ради, працівники відділу освіти, культури молоді та спорту Миколаївської селищної ради, працівники центру надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради, генеральний директор КНП «Миколаївська лікарня» Валентина Вовченко, лікарі та адміністративний персонал закладу вчергове приєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання, щоб вшанувати пам'ять усіх українців які загинули у війні з російським окупантом.
Нагадаємо, загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими співвітчизниками, унаслідок збройної агресії російської федерації проти України встановлено Указом Президента України Володимира Зеленського від 16 березня 2022 року №143/2022.
Щоранку о 9-й годині вшануймо світлою пам’яттю всіх, хто віддав своє життя через збройну агреcію російської федерації в Україну!
Пам’ятаємо!
Слава Україні! Героям Слава!