Відбувся круглий стіл на тему: «Підсилення спроможності батьків для захисту прав дітей з інвалідністю»
В рамках «Тижня громадянського суспільства» в Україні, 12 вересня в КУ «Інклюзивно - ресурсний центр» Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області відбувся круглий стіл на тему: «Підсилення спроможності батьків для захисту прав дітей з інвалідністю».
Захід проведено керівником відділення соціальної роботи центру надання соціальних послуг селищної ради Анною Войченко, юристкою сектору Миколаївське бюро правової допомоги Людмилою Капустян спільно з фахівцями (консультантами) інклюзивно - ресурсного центру вчителькою - логопедом Валентиною Боровською, вчителькою - дефектологом Вікторією Іваніцькою, практичною психологинею Наталею Пуговською для батьків дітей з особливими освітніми потребами які проживають на території Миколаївської та А-Іванівської громад.
Фахівці інклюзивно-ресурсного центру ознайомили присутніх з напрямами корекційної роботи, яку вони проводять. Людмила Капустян ознайомила учасників заходу щодо надання їм безоплатної первинної та вторинної правничої допомоги.
«Ми повинні робити все можливе, щоб всі діти почували себе важливими, огорнутими батьківською турботою, а також мали рівний доступ до освіти та участі у суспільному житті»,- зазначила Л.Капустян.
Під час заходу учасникам було роздано інформаційні буклети.