На порядку денному передовсім розглянуто питання забезпечення безпеки дорожнього руху під час проведення осінньо-польових і збиральних робіт та пересування великогабаритної техніки шляхами загального користування в умовах воєного стану
12 вересня під головуванням голови Миколаївської селищної ради Віктора Купченка відбулася нарада. Участь у ній взяли т.в.о. обов'язки начальника ВПД № 1 Березівського РВП ГУНП в Одеській області майор поліції Олександр Піхур, начальник СР ПП ВПД №1 Березівського РВП ГУНП в Одеській області капітан поліції Микола Скубиш, старости старостинських округів, спеціаліст відділу соціально – економічного розвитку, комунальної власності, житлово – комунального господарства, архітектури, транспорту та благоустрою селищної ради, сільгоспвиробники Миколаївської громади.
На порядку денному передовсім розглянуто питання забезпечення безпеки дорожнього руху під час проведення осінньо-польових і збиральних робіт та пересування великогабаритної техніки шляхами загального користування в умовах воєного стану.
Також у ході наради обговорено питання спрямовані на забезпечення законності та правопорядку у громаді. Учасниками наради визначено напрями, за якими слід активізувати та вдосконалити роботу.