Миколаївська громада приєдналася до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»
«Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» під таким гаслом з дотриманням карантинних умов та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів, цьогоріч Україна традиційно приєдналася до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом із учасниками з різних країн світу.
Не залишилась осторонь і Миколаївська громада. 8 вересня екологічну акцію підтримали працівники Миколаївської селищної ради, старостинських округів, установ, організацій, працівники і здобувачі освіти навчальних закладів та небайдужі жителі громади - плідно попрацювавши.
Сподіваємось, що такі екоакції сприятимуть збільшенню активного відпочинку, оздоровленню населення у природному середовищі, а також підвищенню екологічної культури, направленої на збереження довкілля для майбутніх поколінь.
Дбаймо про чистоту нашої громади!
Сильні – коли разом!
Разом до Перемоги!
Слава Україні!