Миколаївська громада приєдналася до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

Дата: 09.09.2023 14:09

«Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» під таким гаслом з дотриманням карантинних умов та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів, цьогоріч Україна традиційно приєдналася до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом із учасниками з різних країн світу.

Не залишилась осторонь і Миколаївська громада. 8 вересня екологічну акцію підтримали працівники Миколаївської селищної ради, старостинських округів, установ, організацій, працівники і здобувачі освіти навчальних закладів та небайдужі жителі громади - плідно попрацювавши.

Сподіваємось, що такі екоакції сприятимуть збільшенню активного відпочинку, оздоровленню населення у природному середовищі, а також підвищенню екологічної культури, направленої на збереження довкілля для майбутніх поколінь.

Дбаймо про чистоту нашої громади!

Сильні – коли разом!

Разом до Перемоги!