Дружній турнір серед ветеранів футболу
Минулої суботи в с. Грушівка (Миколаївська область), відбувся дружній турнір серед ветеранів футболу смт Миколаївки, м. Первомайськ (Миколаївська область) і Збройних Сил України (м.Київ). Наші ветерани грали у такому складі: Сергій Тимошевський, Сергій Шкрептій, Олег Мужеляк, Микола Гоцуляк, Олександр Канєвський, Іван Смикавчук, Олександр Шевцов.
Першу гру зіграли команди ветеранів Миколаївки та ветеранів ЗСУ з м. Києва.
До перерви першого тайму наші футболісти забили гол у ворота суперника, відзначився капітан команди Олександр Канєвський. Наприкінці тайму кияни зрівняли рахунок зусиллями Вітюка. Другий тайм тримав у напрузі вболівальників, всі чекали на нічию і подальші пенальті, але капітан команди киян Вьюнник забив гол з далекої відстані. Наші ветерани футболу поступилися з рахунком 2:1.
На жаль у другій зустрічі втома миколаївців від першого матчу далася взнаки, тому на футбольному полі домінували первомайці, у них трьома голами відзначилися Олег Литвинов, Андрій Кривогуз та Микола Флакей. Рахунок 3:0. За підсумками змагань наша команда посіла третє місце і була нагороджена бронзовими медалями, а кращий гравець команди Олександр Канєвський ще й призом.
Іван Смикавчук, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради