Чергова гуманітарна допомога для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 06.09.2023 17:32

6 вересня за дорученням голови Миколаївської селищної ради Віктора Купченка, заступник голови Координаційного гуманітарного штабу селищної ради Оксана Кідготко, керівник відділення соціальної роботи ЦНСП селищної ради Анна Войченко передали гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам у вигляді продуктових наборів придбаних за рахунок місцевого бюджету громади. Зазначену допомогу також передано у старостати для подальшої видачі внутрішньо переміщеним особам. Видано 93 набори. Також внутрішньо переміщеним особам роздано інформаційні буклети Всеукраїнська програма ментального здоров'я «Ти як?».

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Координаційний гуманітарний штаб селищної ради продовжує роботу у напрямку надання допомоги внутрішньо переміщеним особам.