Миколаївська селищна рада
Одеська область, Березівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Шановні жителі громади! Інформую про роботу протягом двох тижнів!

Дата: 04.09.2023 23:14
Кількість переглядів: 184

Фото без опису

 

Шановні жителі громади! Інформую про роботу протягом двох тижнів!

З 21.08. по 01.09.2023р. в смт Миколаївка сталося 3 пожежі – 21.08.2023р. загоряння сухої рослинності за межами с. Антонюки; 23.08.2023р. загоряння сухої рослинності за межами смт Миколаївка; 25.08.2023р. загоряння сухої рослинності за межами с. Гвоздівка. Пожежі ліквідовано, ситуація знаходилася під контролем.

Дякую за сумлінну і відповідальну роботу усім, хто підтримує життєдіяльність громади: аграріям, медикам, освітянам, культпрацівникам, комунальному підприємству, підприємцям, волонтерам.

Допомога ЗСУ

✅ 24 серпня з нагоди 32-ї річниці Незалежності України в Миколаївці відбулися благодійні заходи на підтримку Збройних Сил України - фестиваль хлібу «ПАЛЯНИЦЯ», благодійний концерт за участі місцевих аматорів сцени «Переможемо разом!» у ході яких зібрано - 27 130 грн.

Благоустрій

✅ Тривають роботи з благоустрою та підтримання належного санітарного стану в селищі Миколаївка та населених пунктах громади. В смт Миколаївка розчищено місткові труби водовідведення біля лікарні. Підрізано дерева в центрі Миколаївки та біля лікарні. Відновлено дорожні розмітки пішохідних переходів в Миколаївці.

Завезено пісок на 3 кладовища в смт Миколаївка, на кладовища на Слободці, хутір Перемога, на кладовища у селах Софіївка, Дружелюбівка, Ставкове, Олекcіївка, Василівка, Сухий Овраг, Морозова, Новопетрівка, Гвоздівка, Переселенці, Антонюки, Амбарів, Романівка.

В с. Антонюки продовжено роботи по прибиранню прилеглих територій біля закладів старостинського округу на узбіччях доріг в межах села та на алеях. В с. Романівка продовжено роботу по прибиранню території біля сільського клубу та прилеглої території біля каплички. В с. Амбарів продовжено роботу по прибиранню території закладів старостинського округу парку та дитячого майданчику, скошено траву.

В с. Новопетрівка скошено трави по узбіччям доріг в межах населеного пункту та поза межами населеного. Завезено пісок на кладовища в селах Новопетрівка, Переселенці, Гвоздівка.

Скошено траву на узбіччях дороги від с. Олексіївка до с. Морозова, у межах с. Олексіївка. Продовжуються роботи по прибиранню на кладовищі в с. Морозова.

✅ КП «Миколаївське» 23.08.2023р. здійснено підключення Миколаївського ліцею до центрального водогону. 25.08.2023р. проведено ремонтні роботи водогону в с. Василівка-заміна труби по вул. Перемога. 25.08.2023р. відремонтовано водяний насос в с. Амбарів по вул. Виноградна. 29.08.2023р. проведені роботи по ремонту водогону в смт Миколаїка по вул. Д. Вербіцького, 31.08.2023р. по вул. В. Карпішина.

Структурні підрозділи селищної ради

✅ В апараті селищної ради продовжується робота, спрямована на вирішення важливих життєво-необхідних питань громади та громадян, надання різнопланових послуг. Протягом звітного періоду зареєстровано: 104 - вхідних документів; 4 - заяви громадян; 109 - вихідних документів. Підготовлено та видано - 82 довідки різного характеру, у т.ч. – 45 довідок старостинськими округами. На особистому та виїзному прийомах громадян посадовими особами селищної ради надано 10 усних роз’яснень мешканцям громади.

23 серпня відбувся захід до Дня Державного Прапора України. У ньому взяли участь голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко, військові, керівники та представники установ і організацій, аби спільно віддати данину поваги символу Держави та у хвилині мовчання схилити голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя заради волі, свободи та незалежності нашої рідної землі.

24 серпня з нагоди 32-ї річниці Незалежності України в Миколаївці відбулися благодійні заходи на підтримку Збройних Сил України - фестиваль хлібу «ПАЛЯНИЦЯ», благодійний концерт за участі місцевих аматорів сцени «Переможемо разом!» у ході яких зібрано - 27 130 грн.

28 серпня з метою популяризації сімейних форм виховання та пошуку кандидатів у патронатні вихователі в адмінбудівлі Миколаївського відділу Березівської філії Одеського обласного центру зайнятості відбувся семінар на тему:«Патронатна родина для дитини».

29 серпня посадові особи Миколаївської селищної ради – секретар Галина Козаченко та начальник відділу соціального захисту населення Наталя Подлесна з нагоди Дня пам`яті захисників України, на знак скорботи та глибокої поваги до загиблих захисників України, схиливши голови, хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам`ятної стели «Героям АТО, які загинули за свободу і незалежність своєї Батьківщини», на могили загиблих Героїв - земляків віддали шану і вдячність воїнам - землякам та усім захисниками, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

29 серпня відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Миколаївської селищної ради. На порядку денному розглянуто дві адміністративні справи. Перша про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП та друга про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 154 КУпАП. За результатами розгляду прийняті відповідні постанови про накладення адмінстягнення.

29 серпня відбулося засідання виконавчого комітету Миколаївської селищної ради На порядку денному розглянуті питання: внесення змін до бюджету Миколаївської селищної територіальної громади на 2023 рік; зміна та присвоєння поштової адреси житловим будинкам; попереднє погодження місця розташування тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності; робота закладів освіти Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області у 2023-2024 навчальному році під час дії правового режиму воєнного стану. Розглянуті звернення жителів громади які опинилися у складних життєвих обставинах щодо надання одноразової матеріальної допомоги.

З усіх питань прийняті відповідні рішення.

30 серпня у Миколаївській громаді головою Миколаївської селищної ради Віктором Купченком, секретарем селищної ради Галиною Козаченко, старостою Новопетрівського старостинського округу Анатолієм Фізіком проведено зустрічі з жителями населених пунктів Ульяновка та Гвоздівка, назви яких підлягають перейменуванню і приведенню у відповідність до стандартів державної мови відповідно до Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» від 21 березня 2023 року№3005-IX та рішення Національної комісії зі стандартів державної мови від 22.06.2023 №230 «Про схвалення Переліку сіл, селищ, міст, назви яких не відповідають стандартам державної мови, та рекомендацій щодо приведення назв таких сіл, селищ, міст у відповідність до стандартів державної мови й оприлюднення їх на офіційному вебсайті Національної комісії зі стандартів державної мови».

У ході зустрічей, до жителів вищевказаних населених пунктів доведено основні положення Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» та рішення Національної комісії зі стандартів державної мови від 22.06.2023 №230.

Обговорено пропозиції щодо перейменування села Ульяновка на Улянівка, а також перейменування села Гвоздівка, присвоївши йому нову назву Гвоздавка. Пропозиції були підтримані жителями населених пунктів.

Також, під час зустрічі з жителями Ульяновки, ними, порушені питання: ремонту вуличного освітлення, системи водогону, забезпечення жителям села безперебійного зв’язку оператора «Київстар», відновлення автобусного маршруту Ульяновка – Одеса, допомоги в питанні оформлення паспортів громадянина України, благоустрою на території Ульяновки.

Під час зустрічі з жителями Гвоздівки, зокрема акцентовано увагу на ямковому ремонті відрізку дороги від населеного пункту у сторону дороги Миколаївка-Андрієво-Іванівка.

На всі питання жителів Ульяновки та Гвоздівки, головою Миколаївської селищної ради Віктором Купченком, секретарем селищної ради Галиною Козаченко, старостою Новопетрівського старостинського округу Анатолієм Фізіком надані вичерпні відповіді та роз`яснення.

Фінансовим відділом протягом звітного періоду проводився моніторинг надходження та виконання планових показників виконання доходів по Миколаївській селищній раді.

Щоденно проводиться робота з боржниками та платниками податків, що зареєстровані на території Миколаївській селищної ради, а також платниками податків, що провадять свою діяльність в межах Миколаївської селищної ради.

Постійно проводиться співпраця з податковою по врегулюванню питання сплати податків.

Станом на 01.09.2023р. заборгованість з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та з оплати за житлово-комунальні послуги, що фінансуються з місцевого бюджету відсутня.

Відділом земельних відносин, екології та використання природних ресурсів проводилася робота щодо сплати земельного податку та орендної плати за землю юридичними та фізичними особами. Надавалися роз’яснення користувачам та власникам земельних ділянок щодо плати земельного податку та мінімального податкового зобов’язання.

Видавалися довідки громадянам про членство в особистому селянському господарстві для надання до центру зайнятості з метою реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу.

Головним спеціалістом відділу проводилися обстеження земельних ділянок (земельних ділянок для городництва) в с. Ставкове та смт. Миколаївка.

Службою у справах дітей проведено 8 профілактичних бесід з батьками щодо належного виховання дітей та виконання батьківських обов’язків. 28 серпня проведено семінар

на тему:«Патронатна родина для дитини».

Відділом соціального захисту населення надано консультації громадянам щодо отримання матеріальної допомоги. Призначено 3 особові справи на отримання компенсації за надання соціальних послуг на непрофесійній основі. Надано консультацію щодо оформлення та отримання засобів реабілітації.

До ЦНАПУ звернулося 193 замовники для отримання адміністративних послуг, із них надано 142 адмінпослуги, в тому числі:

- паспортні послуги – 0;

- послуги, пов’язані з державною реєстрацією бізнесу та громадських формувань - 2;

- послуги, пов’язані з реєстрацією нерухомого майна –30;

- послуги соціального характеру – 46;

- послуги у сфері регулювання земельних відносин – 14;

- послуги у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб –19;

- послуги, пов’язані із соціально-економічним розвитком –4.

Охорона здоров’я

✅ В галузі охорони здоров’я лікувальний заклад КНП «Миколаївська лікарня» працює у штатному режимі.

Протягом двох тижнів до лікарні звернулися за наданням послуг 840 пацієнтів.

На амбулаторному лікуванні в поліклінічному відділенні перебувало 207 пацієнтів.

На стаціонарному лікуванні у загальному відділенні перебувало 12 пацієнтів.

Проведено 8 виїздів мобільною медичною бригадою. Оглянуто 58 чоловік.

Триває робота по підготовці закладу КНП «Миколаївська лікарня» до опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2023-2024 років: ведуться переговори по закупівлі твердого палива на опалювальний період.

Соціальний захист

✅ Центром надання соціальних послуг селищної ради за місцем проживання охоплено 46 осіб, надано 1288 послуг. У відділенні надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання проживає 17 осіб, з них 3 внутрішньо переміщені особи, надано 1666 соціальних послуг.

Соціальна робота з дітьми та молоддю. На обліку перебуває 35 сімей/осіб, в яких виховується 81 дитина. Фахівцями надавалися соціальні послуги сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах відповідно до державних стандартів, зокрема: соціальний супровід, консультування, соціальна профілактика, представництво інтересів, натуральна допомога. За звітний період надано 52 соціальні послуги.

Проводиться робота по підготовці закладу - Центру надання соціальних послуг до опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2023-2024 років: заключений договір на закупівлю дров, здійснюються заходи щодо закупівлі твердого палива.

Освіта

✅ В період з 21.08.2023 по 01.09.2023 рік відділом освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради була проведена наступна робота: продовжується підготовка стабільної роботи закладів освіти в осінньо-зимовий період 2023/2024 н.р. В закладах освіти завершуються ремонтні роботи. Проводяться закупівлі обладнання та продуктів харчування для закладів освіти; забезпечено виконання контрольних документів, таблиць до Департаментів освіти та культури обласної державної адміністрації, Березівської районної державної адміністрації; проведена робота по підписанню Актів готовності закладів освіти до нового навчального року.

25 серпня 2023 року у відділі освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради приватним підприємством «Безпечний Бізнес Південь» проведено планову технічну діагностику 189 вогнегасників закладів освіти та 20 вогнегасників закладів культури. Всього проведено технічну діагностику 209 вогнегасників. До початку нового 2023/2024 навчального року у всіх закладах освіти наказом керівника призначена відповідальна особа за пожежну безпеку, поновлені та затверджені інструкції, що визначають послідовність дії учасників освітнього процесу у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога». В закладах загальної середньої освіти проведено інвентаризацію бібліотечних фондів підручників. Закладами освіти розроблені та затверджені рішенням педагогічних рад освітні програми з урахуванням вимог чинного законодавства, забезпечити виконання державних стандартів освіти. Передані директорам закладів загальної середньої освіти селищної ради для вручення першачкам 64 подарункові набори з канцелярським приладдям. Відповідно до наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради від 10 серпня 2023 року № 42 відбулося засідання тарифікаційної комісії та проведено тарифікацію педагогічних працівників, бібліотекарів та медичних працівників закладів освіти та КУ «ІРЦ» Миколаївської селищної ради на 2023/2024 навчальний рік. Також було розглянуто освітні програми та робочі навчальні плани, відповідно до яких в закладах освіти буде здійснюватися організація освітнього процесу.

23 серпня 2023 року начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Тетяна Шаманська прийняла участь у серпневій конференції педагогічних працівників Одеської області «Освіта Одещини в умовах війни: зміни, досягнення та виклики»; 29 серпня 2023 року в онлайн-нараді керівників органів управління освіти при Березівській РДА (РВА) з питань підготовки закладів освіти до нового навчального року.

30 серпня 2023 року на базі Антонюківського закладу загальної середньої освіти проведено серпневу нараду директорів закладів освіти за участю начальника відділу, на якій обговорено питання щодо роботи закладів освіти селищної ради під час дії правового режиму воєнного стану. Продовжується робота щодо організації дозвілля молоді, забезпечено функціонування спортивно – молодіжного клубу, де жителі громади мають змогу позмагатись в іграх: більярд, настільний теніс, шахи, шашки, дартц, настільний футбол. 26 серпня відбувся Матч пам’яті Олександра Чорного (Ветерани смт Миколаївка – м. Первомайськ). 30 серпня проведено міні-футбол присвячений пам’яті Михайла Бейгуленка. 30 серпня проведено змагання пенальтистів. 23 серпня проведено заходи до Дня Державного Прапора України. Підготовлено та проведено заходи до Дня Незалежності України 24 серпня - благодійний концерт «Переможемо разом», фестиваль хлібу «Паляниця» зі збором коштів на потреби ЗСУ (зібрано 27 130 грн.), розваги для дітей. 28 серпня прийняли участь у заходах до 219-ої річниці с. Успенівка Білгород-Дністровського району Одеської області з розважальною програмою для дітей «Незламне літо».

Для задоволення потреб дітей з особливими освітніми потребами продовжує працювати в штатному режимі комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Миколаївської селищної ради, в якій за останні два тижні: 22.08.2023р. фахівці прийняли участь в секційному засіданні для фахівців інклюзивно-ресурсних центрів Одеської області. 24.08.2023р. фахівці ІРЦ прийняли активну участь в селищному фестивалі хлібу «ПАЛЯНИЦЯ» з нагоди 32-ої річниці незалежності України. 29.08.2023р. фахівці ІРЦ прийняли участь у педагогічній раді Антонюківського ЗЗСО з метою уточнення та роз’яснення питань щодо організації інклюзивного навчання та супроводу осіб з особливими освітніми потребами згідно методичних рекомендацій МОНУ. Прийнято 6 заяв на комплексну оцінку з них 5 заяв первинних, 1 повторна; видано 8 висновків про комплекну оцінку з них 6 первинних, 2 повторних; проведено 67 корекційно-розвиткових занять для осіб з особливими освітніми потребами. 1 вересня пролунав Перший дзвоник в закладах освіти селищної ради. До навчального процесу приступило 800 учнів селищної ради, з них 60 першокласників.

Голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь