Футбольний матч пам’яті Олександра Чорного

Дата: 04.09.2023 21:42
Кількість переглядів: 57

Фото без опису

Традиційно, щороку наприкінці серпня проводиться матч пам`яті Олександра Чорного між ветеранськими футбольними командами Миколаївки та м. Первомайськ (Миколаївська область).

На початку змагань футболісти хвилиною мовчання вшанували пам`ять Олександра Чорного який зробив вагомий внесок у розвиток Миколаївського футболу та був відданим його прихильником, усіх Героїв і мирних громадян хто віддав своє життя через вторгнення російської федерації в Україну.

Матч проходив з перевагою гостей. Забивши в кожному таймі по голу, команда м. Первомайськ перемогла з рахунком 2:0. Відзначилися Микола Флакей та Андрій Кривогуз.

Фото без описуФото без описуФото без опису

У церемонії нагородження взяв участь син Олександра Володимировича Чорного Олександр.

Теплими словами згадували О.В. Чорного капітани команд Микола Флакей і Олександр Канєвський. О.О. Чорний вручив гравцям команди м. Первомайськ перехідний Кубок друзів, а також грамоти кращим гравцям змагань: воротарю Ігорю Кацапенку, захиснику Павлу Гоцуляку, нападнику Миколі Золотову та кращому гравцю матчу Олегу Литвинову.

Іван Смикавчук, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради