З Днем підприємця!

Дата: 03.09.2023 11:37

Шановні підприємці!

Щиро вітаю вас з Днем підприємця!

Підприємці Миколаївської громади, як і всієї України, вносять свій вагомий внесок в розвиток території, не лише як платники податків чи роботодавці, але й завдяки своїй громадсько-суспільній діяльності, як меценати, спонсори та волонтери, що підтримують Збройні Сили України та допомагають військовим, внутрішньо переміщеним особам, соціально незахищеним верствам населення.

Саме підприємці є однією з головних рушійних сил будь-якої економіки. Без діяльності підприємництва взагалі важко уявити існування нашого суспільства, адже саме ви забезпечуєте потребу мешканців у товарах та послугах.

Бажаю вам надійних партнерів та постійних клієнтів, вдалих угод. Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною, збільшуються надходження та прибутки.

Невичерпної енергії та сил для втілення планів та ідей на майбутнє, успіхів вам в усіх починаннях. Здоров’я і злагоди вам та вашим родинам!

З повагою, голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко