Відбулося засідання виконавчого комітету Миколаївської селищної ради
29 серпня відбулося засідання виконавчого комітету Миколаївської селищної ради, його провела секретар виконавчого комітету Галина Козаченко. На порядку денному розглянуті питання: внесення змін до бюджету Миколаївської селищної територіальної громади на 2023 рік; зміна та присвоєння поштової адреси житловим будинкам; попереднє погодження місця розташування тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності; робота закладів освіти Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області у 2023-2024 навчальному році під час дії правового режиму воєнного стану.
Розглянуті звернення жителів громади які опинилися у складних життєвих обставинах щодо надання одноразової матеріальної допомоги.
З усіх питань прийняті відповідні рішення.