Звернення голови Миколаївської селищної ради до Дня пам`яті захисників України
Шановні жителі Миколаївської громади!
29 серпня в Україні вшановують пам’ять захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України № 621/2019 від 23 серпня 2019 року для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину, як нагадування про одну з найкривавіших подій війни на сході України - Іловайську трагедію.
Цей день також нагадує нам ту високу ціну свободи, яку наш народ заплатив протягом віків. Ми схиляємо голову перед подвигом захисників і захисниць усіх поколінь, хто боронив українську землю.
Цінуймо свободу і незалежність! Робімо разом Україну кращою та сильнішою!
Пам'ятаємо, шануємо Героїв, які віддали життя за Україну! Вічна і світла пам'ять! Герої не вмирають!
Голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко