До Дня Державного Прапора України

Дата: 23.08.2023 18:56

Сьогодні у Миколаївці біля погруддя Т.Г. Шевченку відбувся захід до Дня Державного Прапора України. У ньому взяли участь голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко, військові, керівники та представники установ і організацій, аби спільно віддати данину поваги символу Держави та у хвилині мовчання схилити голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя заради волі, свободи та незалежності нашої рідної землі.

Ведуча заходу Ірина Мартинюк наголосила, що Державний Прапор це – незмінний символ патріотизму всіх поколінь українців, що пройшов довгий - часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.

Під звуки Державного Гімну України військовослужбовці підняли у небо над селищем Державний Прапор України.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять захисників України різних поколінь, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, усіх мирних громадян нашої країни, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України та поклали квіти до погруддя Т.Г. Шевченку.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Традиційно на День Державного Прапора України працівниками сектору культури відділу освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради водіям транспортних засобів були роздані синьо-жовті прапорці.