Комунікаційна кампанія «Ти як?». Правила спілкування з людьми, які пережили ампутацію: гідність і взаємоповага
Дата: 23.08.2023 18:02
Кількість переглядів: 52
Зустрічаємо молодих, вродливих хлопців і дівчат, а потім помічаємо, що хтось із них втратив ногу чи руку, а дехто й обидві кінцівки. У голові зринає вихор запитань: як поводитися? відвести погляд чи дивитися в очі? як не бовкнути зайвого? може, варто сказати «співчуваю»?
Видихніть і згадайте два головних правила спілкування з людьми, які пережили ампутацію: гідність і взаємоповага.
Дотримуйтеся їх. Вони приберуть перший бар’єр у розмові. Як діяти далі — розповіли самі ж ветерани, які завітали на цьогорічний Кураж (спойлер: нічого надзвичайного, адже перед вами — такі самі люди).
![Фото без опису](https://oda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/01-1024x1024.jpg)
![Фото без опису](https://oda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/02-1024x1024.jpg)
![Фото без опису](https://oda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/03-1024x1024.jpg)
![Фото без опису](https://oda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/04-1024x1024.jpg)
![Фото без опису](https://oda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/05-1024x1024.jpg)
![Фото без опису](https://oda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/06-1024x1024.jpg)
![Фото без опису](https://oda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/07-1024x1024.jpg)
![Фото без опису](https://oda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/08-1024x1024.jpg)
![Фото без опису](https://oda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/09-1024x1024.jpg)