Дата: 21.08.2023 20:31

19 серпня 2023 року в с.Кулевча Білгород- Дністровського району відбулися ІІ фінальні/обласні спортивні змагання «Рухайся до Перемоги» на підтримку Збройних Сил України серед голів територіальних громад, заступників голів та депутатів. В змаганнях було заявлено сім районів: Березівський, Білгород-Дністровський, Болградський, Ізмаїльський, Одеський, Подільський та Роздільнянський. За результатами спортивних ігор Наш район має перемоги: Тимчук Валентина посіла почесне 1 місце в шашках, Пацалова Олена 1 перше місце в дартс, Фузицький Сергій 2 місце в дартс, Хайнацька Наталя 3 місце з настільного тенісу. Команда Берівського району посіла 3 місце у фінальних обласних спортивних змаганнях з волейболу. Березівська районна державна адміністрація дякує головам територіальних громад, заступникам та депутатам територіальних громад за високу дисципліну, наполегливу боротьбу та яскраву командну гру. Вітаємо! Так тримати. Завжди вперед до Перемоги!

Найшвидшої Перемоги в цій жахливій війні! Усі працюємо на Перемогу!

Джерело:https://www.facebook.com/rdaberezivska/posts/pfbi

d0cviZrbfU9uWfwTuruhbiL4TvAPRMwXi2axLHbPQKfBo6gbevwr7x6V4SfuQxFmT4l