Підготовка закладів освіти до нового навчального року – на фінішній прямій

Дата: 16.08.2023 20:11

📚Підготовка закладів освіти до нового навчального року – на фінішній прямій

І в цьому контексті дано головне завдання – забезпечити максимальну безпеку дітей та всіх учасників освітнього процесу. У розрізі районів пропонуємо вашій увазі серію фотоматеріалів, як і де готуються прийняти школярів. Почнемо з найбільшого району області – Одеського. Відповідно тут знаходиться і значна кількість захисних укриттів. Наразі триває їх облаштування, а подекуди і капітальне будівництво. Значна увага «Класам безпеки», підготовці роботи котелень до осінньо-зимового періоду, наявності генераторів у закладів освіти, модернізації харчоблоків, доставці підручників, організації підвозу здобувачів освіти тощо. У батьків, як і в минулому навчальному році, є можливість вибору будь-якої форми навчання для своєї дитини. Проте, згідно оперативних даних, понад 70% опитуваних на Одещині обрали очний формат навчання. Залежно від безпекової ситуації буде прийнято відповідне розпорядження Одеської ОВА.

Зазначимо, що в цьому році на Одещині вперше сядуть за парти понад 21 тисяча першокласників.

Джерело:https://www.facebook.com/oda.odesa/posts/pfbi

d0M6utijPoGATzh9fG8SFD4ESXz98MPZgtvY34NZWtwhKzvgVGe4Cd4BBaQoi9kkKwl