Підготовка закладів освіти до нового навчального року – на фінішній прямій

Дата: 16.08.2023 20:11

📚Підготовка закладів освіти до нового навчального року – на фінішній прямій

І в цьому контексті дано головне завдання – забезпечити максимальну безпеку дітей та всіх учасників освітнього процесу. У розрізі районів пропонуємо вашій увазі серію фотоматеріалів, як і де готуються прийняти школярів. Почнемо з найбільшого району області – Одеського. Відповідно тут знаходиться і значна кількість захисних укриттів. Наразі триває їх облаштування, а подекуди і капітальне будівництво. Значна увага «Класам безпеки», підготовці роботи котелень до осінньо-зимового періоду, наявності генераторів у закладів освіти, модернізації харчоблоків, доставці підручників, організації підвозу здобувачів освіти тощо. У батьків, як і в минулому навчальному році, є можливість вибору будь-якої форми навчання для своєї дитини. Проте, згідно оперативних даних, понад 70% опитуваних на Одещині обрали очний формат навчання. Залежно від безпекової ситуації буде прийнято відповідне розпорядження Одеської ОВА.

Зазначимо, що в цьому році на Одещині вперше сядуть за парти понад 21 тисяча першокласників.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Джерело:https://www.facebook.com/oda.odesa/posts/pfbi

d0M6utijPoGATzh9fG8SFD4ESXz98MPZgtvY34NZWtwhKzvgVGe4Cd4BBaQoi9kkKwl