Відбулося засідання виконавчого комітету Миколаївської селищної ради
Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Миколаївської селищної ради, його провела секретар виконавчого комітету Галина Козаченко.
У ході засідання, затверджено план заходів щодо відзначення Дня Державного Прапору України і 32-ї річниці Незалежності України на території Миколаївської селищної ради.
Прийняті рішення щодо надання дозволу на відмову від прийняття спадщини від імені малолітньої дитини; затвердження висновку органу опіки та піклування про усунення перешкод у спілкуванні батька з дитиною; проведення робіт по демонтажу аварійних елементів в конструкції об’єктів, які знаходяться в аварійному стані.
Розглянуті звернення жителів громади які опинилися у складних життєвих обставинах та прийняте відповідне рішення щодо надання одноразової матеріальної допомоги.