ВІДБУЛАСЬ СЕЛЕКТОРНА НАРАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ГОЛОВАМИ РАЙОННИХ ВІЙСЬКОВИХ АДМІНІСТРАЦІЙ ТА РАЙОННИХ РАД, СІЛЬСЬКИМИ, СЕЛИЩНИМИ, МІСЬКИМИ ГОЛОВАМИ

Дата: 08.08.2023 15:06

Начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш доповів про стан справ у районі на селекторній нараді Одеської ОВА з головами районних військових адміністрацій, територіальних громад, районних рад та міськими головами міст обласного значення. Нараду провів начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

В ході наради обговорено всі питання відповідно порядку денного(додається).

Керівником Одеської ОВА Олегом Кіпером надано ряд термінових доручень учасникам наради.

По завершенню селекторної наради ОВА Віталій Лабуш провів робочу нараду з головами територіальних громад району. Голови ТГ доповіли про виконання раніше наданих їм доручень та про основні напрямки роботи органів місцевого самоврядування на місцях за останні два тижні. Особливу увагу в ході наради було приділено заходам з впорядкування до нового учбового року укриттів закладів освіти, допомозі сім’ям військовослужбовців та загальним питанням мобілізаційної роботи. Всім керівникам територіальних громад надано відповідні рекомендації.

Джерело:https://www.facebook.com/rdaberezivska/posts/pfbi

d09ijTt1z52nY2UFXoCFKtguEs8DnMLCvx1sHn4vZvyeLs1DiNdGR65k7WiRs26a7Ql