Миколаївська селищна рада
Одеська область, Березівський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Шановні жителі громади! Інформую про роботу протягом двох тижнів!

Дата: 07.08.2023 20:36
Кількість переглядів: 43

 

Шановні жителі громади! Інформую про роботу протягом двох тижнів!

З 21.07. по 04.08.2023р. в смт Миколаївка  сталося 2 пожежі – 24.07.2023р. загоряння сухої рослинностіза межами с. Гвоздівка; 25.07.2023р. загоряння полови в силовому агрегаті жатки комбайна під час зварювальних робіт  за межами с . Софіївка Пожежі ліквідовано, ситуація знаходилася під контролем.

Дякую за сумлінну і відповідальну роботу усім, хто підтримує життєдіяльність громади: аграріям, медикам, освітянам, культпрацівникам, комунальному підприємству, підприємцям, волонтерам.

 

Благодійна допомога

✅ У рамках співпраці Миколаївської селищної ради з Координаційним гуманітарним штабом Одеської області, Координаційним гуманітарним штабом при Березівській РВА

21.07.2023р. за дорученням голови Миколаївської селищної ради Віктора Купченка, керівник Координаційного гуманітарного штабу селищної ради Наталя Подлесна, головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Миколаївської селищної ради Оксана Кідготко передали чергову партію спільних продуктових наборів сім’ям, які мають від трьох і більше дітей та проживають на території селищної ради.

З 26 по 28 липня було надано гуманітарну допомогу (спільні продуктові набори) внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території селищної ради.

Благоустрій

✅ Тривають роботи з благоустрою та підтримання належного санітарного стану в селищі Миколаївка та населених пунктах громади. В смт Миколаївка скошено траву та підрізано дерева в центральному парку селища. Продовжується косіння трави в центрі селища, розчистка узбіч відрізку дороги Миколаївка-Одеса від шиномонтажу до повороту на колишній аеродром.

В с. Антонюки продовжено роботи по прибиранню прилеглих територій біля закладів старостинського округу на узбіччях доріг в межах села. В с. Романівка продовжено роботу по прибиранню території біля  сільського клубу та прилеглої території. В с. Амбарів продовжено роботу по прибиранню території закладів старостинського округу парку та дитячого майданчику, скошено траву.

В с. Новопетрівка скошено траву біля адмінбудівлі старостинського округу та пам’ятника. Скошування трави по узбіччям доріг в межах населеного пункту.

На території Олексіївського старостинського округу продовжуються роботи по вирубці чагарників та кущів на узбіччях дороги від с. Василівка до с. Софіївка. В с. Морозова скошено траву та бур’яни на кладовищі. В с. Василівка  та с. Морозова скошено траву біля зупинок. Обкошено територію шести електропідстанцій в с. Василівка та скошено траву в провулках між вул. Центральна та вул. Молодіжна.

 

✅ КП «Миколаївське» 24.07.2023 р. проведено ремонтні роботи водогону по вул. по вул. Центральній в с. Ульяновка; 03.08.2023 р. проведено ремонтні роботи водогону по вул. Шкільна в смт Миколаївка.

 

Жнива - 2023: хід збирання врожаю сільськогосподарських культур у Миколаївській громаді станом на 31.07.2023р.

✅ Зібрано: озимого ячменю зібрано 5744 тис. тонн з площі 1700 тис. га., зі середньою врожайністю 32 ц/га; озимої пшениці зібрано 38130 тис. тонн з площі 9300 тис. га., зі середньою врожайністю 41 ц/га; гороху зібрано 40 тонн з площі 20 га, зі середньою врожайністю 20 ц/га. Крім того зібрано: ріпаку 5629,7 тис. тонн на площі 2963 тис. га, зі середньою врожайністю 19 ц/га; льону 124,6 тис. тонн з площі 178 га., зі середньою врожайністю 7 ц/га.

Структурні підрозділи селищної ради

✅ В апараті селищної ради продовжується робота, спрямована  на вирішення важливих життєво-необхідних питань громади та громадян, надання різнопланових послуг. Протягом звітного періоду зареєстровано: 145 - вхідних документів; 17- заяв громадян; 123 - вихідних документів. Підготовлено та видано - 73 довідки різного характеру, у т.ч. – 21 довідка старостинськими округами. На особистому та виїзному прийомах громадян  посадовими особами селищної ради надано 9 усних роз’яснень  мешканцям громади. 

25.07.2023 року голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко взяв участь у селекторній нараді Одеської обласної військової адміністрації з головами районних військових адміністрацій, територіальних громад, районних рад та міськими головами міст обласного значення. Нараду провів начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

26 липня  відбулося засідання виконавчого комітету Миколаївської селищної ради, його провів голова виконавчого комітету Віктор Купченко. Участь у засіданні взяли секретар виконкому Галина Козаченко, члени виконкому, старости старостинських округів громади. На порядку денному розглянуті питання: затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт підлоги шкільної їдальні Миколаївського ліцею Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області»; надання дозволу жительці смт Миколаївка на підключення до центральної системи водопровідної мережі. Розглянуті звернення жителів громади які опинилися у складних життєвих обставинах щодо надання одноразової матеріальної допомоги. З усіх питань прийняті відповідні рішення.

27 липня  голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко привітав колектив КНП «Миколаївська лікарня» з Днем медичних працівників.

28 липня  голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко, військові, керівники та представники установ і організацій у заході до До Дня Української Державності.

28 липня  у ході підготовки до пленарного засідання XXIX позачергової сесії, відбулося засідання постійних комісій Миколаївської селищної ради. Депутати працювали над питаннями порядку денного, який запропоновано на розгляд позачергової сесії, зокрема: щодо внесення доповнень до рішення селищної ради від 06.04.2021 №175- VIII «Про утворення Центру надання адміністративних послуг Миколаївської селищної ради»; надання згоди на прийняття нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до комунальної власності Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області; внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року №2540-VIII «Про бюджет Миколаївської селищної територіальної громади на 2023 рік».

02 серпня голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко, старости старостинських округів, спеціалісти селищної ради та представники установ і організацій взяли участь у онлайн нараді з представником компанії «ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ» Романом Горшковим.

0З серпня голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко взяв участь у Благодійному заході «Б’юті день» у Миколаївці. Захід проводився  БО «УКРАЇНСЬКІ СЕСТРИ ТА КІДФРЕНДЛІ» БО «БФ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ ІРПЕНЯ» (допомагають жінкам з дітьми та всім, хто потребує допомоги, як гуманітарної так і психологічної) спільно з Миколаївською селищною радою для дружин і дітей військових Збройних Сил України, ВПО, соло мам, багатодітних мам.

04 серпня голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко взяв участь у Форумі відновлення Одещини «Транспорт. Логістика. Інфраструктура.» у м. Одеса.

Фінансовим відділом протягом звітного періоду проводився моніторинг надходження та виконання планових показників виконання доходів по Миколаївській селищній раді.

Щоденно проводиться робота з боржниками та платниками податків, що зареєстровані на території Миколаївській селищної ради, а також платниками податків, що провадять свою діяльність в межах Миколаївської селищної ради.

Постійно проводиться співпраця з податковою по врегулюванню питання сплати податків.

Станом на 04.08.2023р. заборгованість з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та з оплати за житлово-комунальні послуги, що фінансуються з місцевого бюджету відсутня.

Відділом земельних відносин, екології та використання природних ресурсів проводилася робота щодо сплати земельного податку та орендної плати за землю юридичними та фізичними особами. Надавалися роз’яснення користувачам та власникам земельних ділянок щодо плати земельного податку та мінімального податкового зобов’язання. Спеціалісти відділу здійснювали прийом громадян та юридичних осіб, надавали роз’яснення щодо відведення та оформлення земельних ділянок в оренду для цільового призначення передбачених законом, передачі земельних ділянок безоплатно у власність, викупу земельних ділянок, припинення користування земельними ділянками. Спеціалістами відділу надавалася необхідна інформація для нарахування плати за землю при укладенні договорів оренди, а також для коригування орендної плати відповідно до змін нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Видавалися довідки громадянам про членство в особистому селянському господарстві для надання до центру зайнятості з метою реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу.

Спеціалістами відділу продовжується робота щодо сплати земельного податку та орендної плати за землю юридичними та фізичними особами за 2023 рік.

Службою у справах дітей проведено 4 профілактичних бесід щодо належного виконання батьківських обов’язків батьками відносно дітей. Здійснено обстеження 3 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах у яких проживають та виховуються діти.

Відділом соціального захисту населення сформовано 5 пакетів документів громадян для отримання матеріальної допомоги. Проведено засідання комісії для комплексного визначення індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг. Складено 3 висновки щодо індивідуальних потреб, осіб, які потребують надання соціальних послуг на непрофесійній основі. про осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах (домашнє насильство). Прийнято участь у формуванні та врученні продуктових наборів від БФ «Добрий самарянин» жителям с. Гвоздівка. Створено робочу групу з питань функціонування надавачів соціальних послуг державного та недержавних секторів на території селищної ради та відповідно підготовлено розпорядження.

До ЦНАПУ звернулося 135 замовників для отримання адміністративних послуг, із них надано 102 адмінпослуги, в тому числі:

  • паспортні послуги – 0;
  • послуги, пов’язані з державною реєстрацією бізнесу та громадських формувань - 7;
  • послуги, пов’язані з реєстрацією нерухомого майна – 33;
  • послуги соціального характеру – 34;
  • послуги у сфері регулювання земельних відносин – 14;
  • послуги у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб –37;
  • послуги, пов’язані із соціально-економічним розвитком –0.

Охорона здоров’я

✅ В галузі охорони здоров’я лікувальний заклад КНП «Миколаївська лікарня» працює у штатному режимі.

Протягом двох тижнів до лікарні звернулися за наданням послуг 1184 пацієнта.

На амбулаторному лікуванні в поліклінічному відділенні перебувало  454 пацієнти.

На стаціонарному лікуванні у загальному відділенні перебувало  28 пацієнтів.

Проведено 10 виїздів мобільною медичною бригадою. Оглянуто 58 чоловік.

Триває робота по підготовці закладу КНП «Миколаївська лікарня» до опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2023-2024 років: ведуться переговори по закупівлі твердого палива на опалювальний період.

 

Соціальний захист

✅ Центром надання соціальних послуг селищної ради за місцем проживання охоплено 46 осіб, надано 1288 послуг. У відділенні надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання проживає 16 осіб, з них 3 внутрішньо переміщені особи, надано 1666 соціальних послуг.

Соціальна робота з дітьми та молоддю. На обліку перебуває 39 сімей/осіб, в яких виховується 96 дітей. Фахівцями надавалися соціальні послуги сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах відповідно до державних стандартів, зокрема: соціальний супровід, консультування, соціальна профілактика, представництво інтересів, натуральна допомога. За звітний період надано 64 соціальні  послуги.

Міжнародною організацією із міграції в Україні надано гуманітарну допомогу (стільці  та пледи) для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку в  відділенні надання соціальних послуг в умовах цілодобового проживання/перебування.

Проводиться робота по підготовці закладу - Центру надання соціальних послуг до опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2023-2024 років: заключений договір на закупівлю дров, здійснюються заходи щодо закупівлі твердого палива.

Освіта

✅ В період з 21.07.2023 по 24.08.2023 рік відділом освіти, культури, молоді та спорту була проведена наступна робота: в змішаному форматі працює Миколаївський ЗДО «Сонечко», дошкільною освітою охоплено 100 вихованців; забезпечено виконання контрольних документів, таблиць до  Департаментів освіти та культури обласної державної адміністрації, Березівської районної державної адміністрації; до ДНЗ "Одеський центр професійно-технічної освіти" подана заявка на підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації з професії "Кухар" 10 працівників харчоблоків закладів освіти громади; продовжується інвентаризація  бібліотечного фонду підручників і посібників закладів загальної середньої освіти  з метою виявлення резерву та їх перерозподілу; для проведення капітального ремонту укриття Миколаївського ліцею виготовлена  та затверджена проектно-кошторисна документація з експертним звітом, на що з місцевого бюджету Миколаївської селищної ради виділено кошти в розмірі 249975,48 грн. Проведено технічний стан об’єкту, інженерно-геологічні вишукування. З місцевого бюджету Миколаївської селищної ради на проведення  інженерно-геологічних та інженерно-геодезичних вишукувань об'єкта виділено кошти в сумі 30 000 грн. Наразі  проводиться робота по залученню коштів для проведення капітального ремонту укриття; продовжується робота щодо організації дозвілля молоді, забезпечено функціонування спортивно – молодіжного клубу,  де жителі громади мають змогу позмагатись в іграх: більярд, настільний теніс, шахи, шашки, дартц, настільний футбол. 25 липня відбувся турнір з міні-футболу, приурочений пам’яті Юрія Шандранцова; 25 липня та 02 серпня відбулися змагання на кращого пенальтіста; 26 липня відбулися змагання з більярду;

01 серпня відбулися змагання з дартцу;  02серпня відбувся  турнір з міні-футболу, приурочений пам’яті Юрія Тучі; проводяться розважальні заходи для дітей «Незламне літо»: 24.07. (с. Гвоздівка), 25.07. (с.Переселенці), 31.07. (с. Антонюки), 26.07. та 02.08 (смт Миколаївка).  28 липня в Миколаївці на території Миколаївського ліцею біля погруддя Т. Г. Шевченка проведено заходи з нагоди відзначення Дня Української Державності; 03.08.2023 року  в смт Миколаївка, в парку біля селищного клубу, відбувся захід для підтримки соло мам, ВПО, багатодітних мам та дружин і дітей військових «Б’юті день» за участі БО «БФ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ ІРПЕНЯ», «БО «УКРАЇНСЬКІ СЕСТРИ ТА КІДФРЕНДЛІ».  Продовжується робота по підготовці до організованого початку навчального року, стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 навчальні роки. В закладах освіти тривають ремонтні роботи. Проводяться тендерні закупівлі обладнання для закладів освіти: Миколаївський ліцей: шкільні столи та стільці для класу безпеки; 600 кв.м. лінолеуму; Ульяновський ЗЗСО: котел опалювальний твердопаливний; Антонюківський ЗЗСО: шкільні дошки, учнівські стільці, холодильник; Олексіївський ЗЗСО: котел опалювальний твердопаливний, шкільні столи та стільці, пральна  машина. Проводиться робота щодо впровадження в закладах освіти електронних журналів та щоденників; спеціалістами відділу прийнято участь в онлайн-нараді   з питань реалізації соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» в громадах Одеської області при Управлінні фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації.

Голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь