Третій захід в рамках Форуму відновлення Одещини на тему «Транспорт.Логістика. Інфраструктура.» відбувся!

Дата: 04.08.2023 23:00

20 спікерів, 180 учасників офлайн та обговорення актуальних тем щодо відновлення та розвитку транспортної системи, логістики, та інфраструктури, які в подальшому ляжуть в основу стратегії розвитку та відновлення Одеського регіону.

Сьогодні на форумі відбулася історична подія - була презентована марка

«Винищувачі зла». Новий поштовий випуск присвячено бойовим літакам-винищувачам F-16, які вкрай потрібні нашим Збройним Силам у боротьбі з ворогом. Озброєння саме таким видом бойової авіації здатне кардинально змінити важіль сил на користь України у війні проти окупантів та захистити наше небо від ракетного терору, який чинить росія.

Нам, Агенції, нескінченно приємно бути долученими до цієї події. Деталі заходу опублікуємо згодом.

В рамках роботи над стратегією відновлення та відбудови Одеського регіону відбудеться ще 2 тематичних заходи, на яких ми обговоримо питання просторового планування, урбаністики, приділимо увагу земельним питанням та екології. Тому слідкуйте за нашими анонсами.

Ми вдячні спікерам, хто долучився офлайн та онлайн, а також партнерам, які зробили проведення форуму можливим.

Нагадаємо, організаторами заходу є Агенція регіонального розвитку Одеської області, Міністерство відновлення, Одеська обласна військова адміністрація та Одеська обласна рада. Форум відбувся за підтримки проекту USAID «Говерла».

Агенція регіонального розвитку Одеської області

Одеська обласна державна адміністрація