Одещина готується до наступного опалювального сезону

Дата: 03.08.2023 22:10

Голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер разом із міністром енергетики Германом Галущенком, керівником Держенергонагляду Русланом Слободяном, керівником правління НЕК «Укренерго» Володимиром Кудрицьким, гендиректором Оператора ГТС України Дмитром Липпою, представниками ДСНС та Держспецзв’язку перевірили стан енергетичних об’єктів області.

Також відбулася спільна робоча нарада. Наразі до зими вже підготовлено 792 котельні, замінено та відремонтовано 1100 км теплових мереж.

Продовжується робота з переведення котелень з газу на альтернативне паливо, вже 208 котелень працюють на пелетах та брикетах.Триває реалізація проектів, направлених на створення системи розподіленої генерації в місті Одесі, в планах залучити до кінця року 30 МВт енергетичних потужностей, що забезпечать безперебійну роботу обʼєктів життєзабезпечення.

Триває робота з удосконалення фізичного захисту обʼєктів критичної інфраструктури області.

Джерело:https://www.facebook.com/oda.odesa/posts/pfbi

d0sV7spkHNKY7Wrwbncqv1fxe2PvxBfTko8a5L1qXeMsmGBPRajQgsjCyyJmLKeCFal