Дата: 03.08.2023 21:41

📌 Сьогодні відбулась зустріч з Головою з питань реконструкції сектору водопостачання Швейцарської гуманітарної допомоги Посольства Швейцарії в Україні Івонн Мюллер.

Заступник голови Одеської ОВА Роман Григоришин разом із пані Мюллер обговорили актуальну ситуацію в регіоні, зокрема, наслідки нещодавних масованих обстрілів міста Одеси та області.

➡️ Домовились про плідну співпрацю з Швейцарськими партнерами, що дозволить нам досягти більш швидких та стабільних результатів у відновленні регіону. Впевнені, що за спільних зусиль ми зможемо покращити умови життя та створити більш безпечне майбутнє для всіх жителів Одещини.

🫱🏼‍🫲🏻 Щиро дякуємо Швейцарії за їхню всебічну підтримку та допомогу, яку вони надають нашій країні. Разом змінимо майбутнє України на краще!

Джерело:https://www.facebook.com/oda.odesa/posts/pfbi

d0cxnKgoemeGHE1KEzqJwk1nKTqYSvj143dGYbFgXnD7SGsq3sciC9MisbxA9dhjhwl