На ланах Миколаївської громади завершується збирання ранніх зернових культур

Дата: 03.08.2023 09:23

У зв`язку з несприятливими погодними умовами в Миколаївській селищній раді завершується збирання ранніх зернових культур.

За інформацією відділу соціально-економічного розвитку, комунальної власності, житлово-комунального господарства, архітектури, транспорту та благоустрою Миколаївської селищної ради станом на 31 липня день аграріями Миколаївської громади зібрано:

- озимого ячменю зібрано 5744 тис. тонн з площі 1700 тис. га., зі середньою врожайністю 32 ц/га;

- озимої пшениці зібрано 38130 тис. тонн з площі 9300 тис. га., зі середньою врожайністю 41 ц/га;

- гороху зібрано 40 тонн з площі 20 га, зі середньою врожайністю 20 ц/га;

Крім того зібрано: ріпаку 5629,7 тис. тонн на площі 2963 тис. га, зі середньою врожайністю 19 ц/га; льону 124,6 тис. тонн з площі 178 га., зі середньою врожайністю 7 ц/га.

Також на сьогоднішній проводиться активна підготовка до посіву озимих культур під врожай 2024 року. Аграрії проводять розрахунки із власниками земельних ділянок за оренду земельних паїв та підготовку посівного матеріалу.

Звичайно в роботу аграріїв в умовах воєнного стану додалося немало труднощів, тож нехай ваші ниви обходять стороною війна, природні стихії, а врожаї будуть щедрими. Велика подяка вам, дорогі аграрії, за любов до рідної землі, терпіння і витримку. (На світлинах староста Олексіївського старостинського округу Віктор Янов разом з представниками Ф/Г «МОНОЛІТ-2020»- останні гектари збирання врожаю ранніх зернових у 2023р.)