Інформаційне повідомлення про проведення громадських обговорень щодо перейменування населених пунктів Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області, назви яких не відповідають стандартам державної мови

Дата: 02.08.2023 19:31

Інформаційне повідомлення про  проведення громадських обговорень щодо перейменування  населених пунктів Миколаївської селищної  ради Березівського району Одеської області, назви яких не відповідають стандартам державної мови

На виконання рішення Національної комісії зі стандартів державної мови від 22.06.2023 за №230 «Про схвалення Переліку сіл, селищ, міст, назви яких не відповідають стандартам державної мови, та рекомендацій щодо проведення назв таких сіл, селищ, міст у відповідність  до стандартів державної мови й оприлюднення їх на офіційному вебсайті Національної комісії зі стандартів державної мови» та Додатку 14, відповідно до якого  у Миколаївській територіальній громаді було визначено села Ульяновка та Гвоздівка, назви яких не відповідають  лексичним нормам української мови, зокрема, стосуються російської імперської політики (російської колоніальної політики) Миколаївська селищна  рада інформує про початок проведення громадських слухань щодо:

1. перейменування села  Ульяновка  Ульяновського старостинського округу Миколаївської селищної ради, присвоївши йому нову назву Улянівка;

2. перейменування села Гвоздівка Новопетрівського  старостинського округу Миколаївської селищної ради, присвоївши йому нову назву Гвоздавка

та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

Організатор громадського обговорення – Миколаївська селищна рада.

Громадські обговорення проводяться Миколаївською селищною радою відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Пропозиції щодо перейменування населених пунктів запропоновані Миколаївським селищним головою.

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: 67000, вул. Незалежності, буд. 71, смт Миколаївка, Березівський район, Одеська область та на електронну пошту  sekretarmsr@gmail.com.

Пропозиції подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Громадські обговорення заплановано провести у формі зустрічей, зборів з жителями  в термін  до 01 вересня 2023 року.

Про час і місце проведення зборів та зустрічей буде повідомлено додатково шляхом розміщення повідомлення на вебсайті Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області та  на сторінці  Миколаївська селищна рада Березівського району Одеської області в мережі Facebook та в громадських місцях в громадських місцях населених пунктів Ульяновка та Гвоздівка,

Відповідальними особами за проведення громадських обговорень є секретар Миколаївської селищної ради Галина КОЗАЧЕНКО, староста Новопетрівського старостинського округу Анатолій ФІЗІК та діловод Ульяновського старостинського округу Світлана ГАЙДУК.

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на вебсайті Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області та на сторінці Миколаївська селищна рада Березівського району Одеської області в мережі Facebook  в термін до 14 вересня  2023 року.