Круглий стіл до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

Дата: 30.07.2023 22:28

Напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми (30 липня) відбувся “круглий стіл” за участю начальника Миколаївського відділу Березівської філії Одеського обласного центру зайнятості Наталії Борш, фахівця із соціальної роботи ЦНСП Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області Євгенії Толстової, провідного інспектора Березівського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Андрія Шевчука, начальника відділу освіти культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області Тетяни Шаманської.

Учасниками “круглого столу” були обговорені питання механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, на території Миколаївської селищної ради.