Відбулося засідання постійних комісій селищної ради

Дата: 28.07.2023 22:17

Сьогодні, у ході підготовки до пленарного засідання XXIX позачергової сесії, відбулося засідання постійних комісій Миколаївської селищної ради. Депутати працювали над питаннями порядку денного, який запропоновано на розгляд позачергової сесії, зокрема: щодо внесення доповнень до рішення селищної ради від 06.04.2021 №175- VIII «Про утворення Центру надання адміністративних послуг Миколаївської селищної ради»; надання згоди на прийняття нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до комунальної власності Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області; внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року №2540-VIII «Про бюджет Миколаївської селищної територіальної громади на 2023 рік».

Фото без описуФото без опису

Голова селищної ради зазначив, що сьогодні, коли триває боротьба з російським агресором треба докладати максимум зусиль для допомоги Збройним Силам України в наближенні перемоги над російськими окупантами.

З питань порядку денного кожної комісії прийняті відповідні рішення.