Готуємося до нового навчального року

Дата: 27.07.2023 20:23

🎓Готуємося до нового навчального року

2023/2024 навчальний рік в очному форматі планують розпочати 641 шкіл (88%). Очно навчатися зможуть понад 200 тисяч школярів (78%).

До шкільноі родини Одещини доєднаються 6500+ учнів з числа ВПО, точна кількість ще уточнюється, оскільки бажаючих з кожнем днем більшає.

Першачків цього року очікується 21 622.

🚌Для організації підвозу та забезпечення доступності додатково закуплено 28 шкільних автобусів.

📖На контролі перебуває питання отримання підручників та координації роботи щодо їх своєчасної доставки територіальними органами управління освітою до шкіл області.

🛠️Збільшилась кількість облаштованих укриттів. Проте у 142 закладах загальної середньої освіти ще необхідно виконати роботи з будівництва, реконструкції, капітального ремонту укриттів або придбати швидкоспоруджені захисні споруди цивільного захисту.

Маємо визначитися із умовами та форматом навчання здобувачів освіти 13 закладів загальної середньої освіти, в яких неможливо облаштувати укриття через архітектурно-планувальні особливості будівель, високу щільність архітектурної забудови території в м.Одеса та у 11 школах області, де їх облаштування недоцільне (передбачається реорганізація закладу). Учнів таких закладів, після отримання згоди батьків, підвозитимуть до школи поблизу.

Нагадаємо, починаючи із 24 лютого 2022 року на Одещині внаслідок російських збройних атак було пошкоджено 52 заклади освіти різних типів. Найбільше таких об'єктів постраждало під час масованих ракетних обстрілів з 20 липня 2023 року. Чимало з них є пам’ятками архітектурної та культурної спадщини. Відновлення таких закладів вимагає проведення спеціальних заходів.

Наголосимо, що остаточне

рішення по формату освітнього процесу буде прийматися окремо по кожній громаді, зважаючи на безпекову ситуацію та власне самими батьками.

За інформацією директора Департаменту освіти і науки Олександра Лончака.

Джерело:https://www.facebook.com/oda.odesa/posts/pfbi

d022zWxguBZ6xwHtRBKkLj5LRuyPhB7FpY6ru86othao6Gha9c5g5uvuCSg48R974rpl