Голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко привітав колектив КНП «Миколаївська лікарня» з Днем медичних працівників

Дата: 27.07.2023 20:07

Сьогодні, 27 липня, в Україні відзначають День медичних працівників відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського від 13.06.2023р. №327/2023.

З цієї нагоди, голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко привітав медичних працівників КНП «Миколаївська лікарня». Голова селищної ради побажав медичним працівникам та їхнім родинам міцного здоров’я, благополуччя і добра.

«Кожен ваш вчинок – це подвиг, і ви здатні змінити світ до кращого, лікуючи тіла і душі. З початком повномасштабного вторгнення рф на територію України, ваші колеги медики працюють без вихідних та понаднормово. Рятують життя, лікують поранених безпосередньо на полі бою. Висловлюю щирі слова подяки усім вам за щоденну працю, відданість, доброту та людяність. Бажаю як найшвидшої нам Перемоги!»,- наголосив Віктор Купченко.

Також медичних працівників привітала генеральний директор КНП «Миколаївська лікарня» Валентина Вовченко.

За багаторічну самовіддану працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу забезпечення охорони здоров’я жителів Березівського району та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника спільною грамотою голови Березівської районної державної адміністрації В.В. Лабуша і голови Березівської районної ради В.Л. Мосійчука відзначено Готка Вячеслава Петровича - лікаря загальної практики сімейної медицини КНП «Миколаївська лікарня» Березівського району Одеської області.

Грамотами KHП «Миколаївська лікарня» відзначено колектив первинної медичної допомоги - лікарів та медичних сестер: Демську Марію Миколаївну, Готка Вячеслава Петровича, Груздову Катерину Павлівну, Діордій Наталію Дмитрівну, Ведутенко Ірину, Дмитрівну, Бойко Світлану Вікторівну, Злагоднюк Наталію Анатоліївну, Демського Андрія Вікторовича, Гулу Тетяну Миколаївну, Кузьміну Людмилу Григорівну, Пасічник Оксану Дмитрівну. Колектив загального відділення KHП «Миколаівська лікарня»: секретаря - Андруневич Аллу Вячеславівну, завідуючу медичним складом - Купченко Аллу Дмитрівну, старшу сестру поліклініки - Вербу Оксану Олександрівну. Подяками KHП «Миколаївська лікарня» відзначено: водія - Безніцького Сергія Павловича; робітника з комплексного обслуговування будівель - Бушила Георгія Івановича; сестру-господиню лікарні – Д’якону Ірину Василівну, завідуючу Олексіївським ФП - Kpyпy Анну Федорівну, завідуючу Василівським ФП- Аветисян Вікторію Василівну, завідуючу

Ульянівським ФП- Шеремет Катерину Федорівну, завідуючу Антонюківським ФП - Вашестюк Вікторію Андріївну.